Ana Sayfa » Haber Turu » Mutfaktaki Sırrınız Victorinox Bıçağınız

Mutfaktaki Sırrınız Victorinox Bıçağınız

Mutfaktaki Sırrınız Victorinox Bıçağınız
Puan ver


Paslanmaz çelik yapısı, ergonomik ve hafif sapı ile Victorinox Swiss Classic serisi mutfak bıçakları mutfaktaki işinizi kolaylaştırıyor.

Yemek yapmayı sevmek ve sevmemek asıl mesele bu olsa da, Victorinox bıçakları yemek yapmayı sevdiriyor.  Victorinox mutfak bıçakları ile mutfakta harikalar oluşturmak ve kısa zamanda nefis sofralar hazırlamak artık elinizde.

Modern mutfaklar, geleneksel tatlar, enfes yemekler…  Yüzyılı aşkın deneyimin sahibi Victorinox, yemeğinize hak ettiği lezzeti verirken, pratik kullanımı ve hafifliği ile yorulmadan mutfaktan erken çıkmanıza yardımcı oluyor. Bu lezzetli yemeklerden oluşan sofraları tadını çıkarmak da size kalıyor.

Victorinox Swiss Classic serisi ile her uygulama için kullandığınız farklı bıçak sayesinde, kolaylıkla kesebildiğiniz yiyecekler, besin değerlerini kaybetmediği ve hızlı işlem gördüğü için sağlık ve lezzetini muhafaza ediyor.

Küçük sebzeleri hazırlamak için kısa bıçak; ekmek, domates kesmek için testere ağızlı, sebze oymak için sivri uçlu bıçak, yeşil yapraklı sebzeler ve soğan doğramak için geniş ağızlı  bıçaklar kullanılmalıdır. Victorinox Swiss Classic serisi, mutfaktaki bu işlemleri kolay ve konforlu yapmanız için en büyük yardımcınız olacak ve bu keyfi yaşadıktan sonra bir daha vazgeçemeyeceksiniz.

Dünya’nın en eski ve bir numaralı çelik üreticisi İsviçre’li Victorinox, 1884 yılında İsviçre Ordusu için en iyi çakıyı yapmak üzere küçük bir kasabada doğdu. Şimdi tüm dünyanın sevdiği; kullanışlı, paslanmaz çelikten ve hayatımızı kolaylaştıran son teknolojiye sahip fonksiyonlar ürünler oluşturmaya devam ediyor. Fonksiyonel, , ergonomik ve üstün kaliteli  Victorinox ürünlerinden vazgeçemeyeceksiniz.

OKU ➤  RAMAZAN’DA KOLESTEROL SEVİYESİNİ DENGELEYEN 10 BESİN

Tavsiye

Mini Kruvasan

Çay saatinizi renklendirecek tarifler

Çay saatinizi renklendirecek tariflerPuan ver Çay saatinizi renklendirecek tarifler Polat Renaissance Hotel Yeşilköy’ün Pasta Şefi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik izinsiz kopyalanamaz, başka mecralarda kullanılamaz 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu Gereği (Site Telif Hakları) Konusunda Yasal Uyarıyı inceleyebilirsiniz