Ana Sayfa » Haber Turu » Mutfakta Harikalar Oluşturmanın Kolay Yolu: Braun Multiquick 775 Blendır

Mutfakta Harikalar Oluşturmanın Kolay Yolu: Braun Multiquick 775 Blendır


Braun ‘MQ775 Patisserie Blendır Seti’ ile mutfaklarınızın şefi olacaksınız. Tek tuşla tüm hızlara kolayca ulaşabileceğiniz Smart Speed teknolojisi ile güç parmaklarınızın ucunda.

Küçük ev aletlerinde oluşturduğu yenilikler ve sunduğu pratik çözümlerle dikkat çeken Braun MQ775 Patisserie kadınların vazgeçilmez yardımcısı oluyor. Üstün Alman teknolojisi ışığında geliştirilen ürün, bir devrim olarak nitelendirilen Smart Speed özelliği ile mutfakta geçirdiğiniz süreyi en aza indirerek zamanı size hediye ediyor.

Braun MQ775 Patisserie el blendırı, yemek hazırlarken ihtiyacınız olan tüm detayları düşünerek mutfaklarda en büyük yardımcınız oluyor. 600ml sürahi, 1500ml kompakt yemek işleyicisi, doğrama aparatı, dilimleme girişi, yoğurma aparatı ve paslanmaz çelikten yapılmış sıçratmayan çırpıcısı ile mutfağınızdaki tüm işleri hızla yapmanıza yardımcı. Maydanoz, dereotu vb. bitkiler 5 saniyede; kuruyemişler 8 saniyede; havuç, salatalık vb. sebze ve meyveler 7 saniyede; et 10 saniyede ve sert peynirler ise 15 saniyede hazır.

Özel Patentli Sıçratmayan Bıçağı ile Çok Pratik

PowerBell-Patentli Braun teknolojisi ile geliştirilen çan biçimli ucu sayesinde, ağzı açık kaplarda bile en sulu yemekler veya soslar sıçramadan hazırlanıyor. Blendırın uç kısmı sökülüp takılabildiği için bulaşık makinesinde de kolayca yıkanabiliyor.

Braun MQ775 Patisserie’nin daha rahat ve kolay kullanım için hız tuşu daha büyük ve tutma gövdesi yumuşak materyalden üretiliyor ve çocuk güvenlik kilidi de bulunuyor. Elinizden bıraktıktan 2 saniye sonra otomatik olarak devreye giren tuş kilidi sayesinde istem dışı tüm kullanımlar engellenmiş oluyor.

OKU ➤  Cheesecake Lezzeti Artık Yanı Başınızda

Tavsiye

Mini Kruvasan

Çay saatinizi renklendirecek tarifler

Çay saatinizi renklendirecek tarifler Polat Renaissance Hotel Yeşilköy’ün Pasta Şefi Ercan Yıldız, mutfakta sizi asla …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir