Ana Sayfa » Haber Turu » Mutfakların Küçük Yardımcısı Braun Patisserie Blendır Seti

Mutfakların Küçük Yardımcısı Braun Patisserie Blendır Seti


Braun, mutfaklarda profesyonel sonuç almak isteyenler için MQ785 Patisserie Blendır Seti’ni sunuyor. Devrim niteliğindeki ‘Smart Speed’ teknolojisiyle tek elle ve hızı kontrol ederek yiyeceklerinizi kolaylıkla hazırlayın.

Kolaylık ve performansı kullanıcılarına sunan Braun, MQ785 Patisserie Blendır Seti ile yemek hazırlarken mutfaktaki küçük yardımcınız olacak. MQ785 Patisserie Blendır Seti, yiyeceklerinizi kolay hazırlamanızı sağlayan basit hız kontrol mekanizmasının yanı sıra en zor malzemelerin üstesinden gelen güç düğmesiyle her zaman en iyi sonucu veriyor.

Üstün Alman Teknolojisi ile Yemek Hazırlamak Artık Kolay

Yemek hazırlarken ihtiyacınız olan tüm detayları düşünerek tasarlanan Braun MQ785 Patisserie Blendır Seti, ‘Smart Speed’ teknolojisiyle hız düğmesine hafifçe bastığınızda bile blendırın hızını artırarak kolay kullanım sağlıyor. MQ785 Patisserie Blendır Seti, 750 Watt turbo hızı, güçlü ve sessiz motoru ile mutfaklarınızın vazgeçilmezi olacak. 600ml sürahi, doğrama aparatı, dilimleme girişi, yoğurma aparatı ve patentli, özel geliştirilen sıçratmayan blendır ucu ile yemek hazırlamak kolaylaşıyor. MQ785 Patisserie Blendır Seti’nin mikser aksesuarı ile krema, yumurta akı gibi malzemeleri çırparken, doğrama aparatıyla da et, baharat, kuruyemiş, peynir, çikolata ve soğanı saniyeler içerisinde doğrayabilirsiniz.

Braun MQ785 Patisserie Blendır Seti’nin daha rahat ve kolay kullanımı için hız tuşu daha büyük ve tutma gövdesi yumuşak materyalden üretiliyor ve çocuk güvenlik kilidi de bulunuyor. Elinizden bıraktıktan 2 saniye sonra otomatik olarak devreye giren tuş kilidi sayesinde istem dışı tüm kullanımlar engelleniyor. Sökülüp takılabilen aparatları bulaşık makinesinde de kolaylıkla temizleniyor.

OKU ➤  Yunan Usulü Cacık

Tavsiye

Fıstık Ezmeli Kakaolu Kek

Fıstık Ezmeli Kakaolu Kek (6 Kişilik)   Malzemeler: 3 adet yumurta 100 gram fıstık ezmesi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir