Ana Sayfa » Haber Turu » Mutfağınızın yetenek küpü: Bosch MCM64085 mutfak robotu

Mutfağınızın yetenek küpü: Bosch MCM64085 mutfak robotu


Yeni Bosch MCM64085 kompakt mutfak robotu, haşlanmış yumurta, patates, havuç, kabak, domates, kaşar peyniri gibi birçok yiyeceği eşit ve pürüzsüz küplere ayırabilen kesme aparatı ile mutfaktaki sağ kolunuz oluyor.

1000 Watt’lık motoru, 3.9 litrelik geniş kap haznesi ve 40’ı aşkın fonksiyonu ile mutfaktaki hünerlerinizi konuşturmanızı sağlıyor. Son derece kompakt boyutları ve şık tasarımı ile en küçük tezgâhlarda bile kendine yer ediniyor.

“Yaşam için teknoloji” sloganıyla sadece bugünkü değil, gelecekteki yaşamımızı da iyileştiren Bosch Ev Aletleri, yeni tarifler keşfetmek ve farklı şekillerde yemekler oluşturmak isteyenler için MCM64085 kompakt mutfak robotunu sunuyor. Bosch MCM64085 sadece kendi için değil, aynı zamanda tüm aile için, yemek yapmayı seven ve evde konuklarına mükemmel yemekler hazırlamak isteyenlere özel olarak geliştirildi. Dilediğiniz her şeyi saniyeler içinde eşit küplere bölebilen küp kesme aparatı ile ön plana çıkıyor ve “mutfaktaki hünerlerinizi konuşturun” diyor.

Yiyecekleri Eşit Ve Pürüzsüz Bir Şekilde Küplere Ayırırken Küplere Binmeye Son!

Mutfakta en çok zorlanılan işlemlerin başında sebze, meyve ve diğer yiyecekleri küp küp doğramak geliyor. Çünkü hemen hemen her yemek tarifinde küp şeklinde doğranmış soğanlar, domates, patates, havuç veya kabaklar yer alıyor. Misafirlere sunulan en şık ve lezzetli kanepeleri küp küp doğranmış çeşit çeşit peynir süslüyor. Hem göze hem damaklara hitap eden salataları ya da meyve tatlılarını küp şeklindeki salatalıklar, kiviler ve daha pek çok sebze-meyve süslüyor. Küp şeklinde olacak yiyeceklerin eşit ve pürüzsüz olması için epey zaman ve emek gerekiyor. Üstelik, sonuç her zaman istenilen gibi de olmuyor. Bosch MCM64085 kompakt mutfak robotu küp kesme aparatı sayesinde tüm yiyecekleri saatlerce uğraşmadan, çabucak ve kolayca, mükemmel küpler halinde doğrama olanağı sunarak, sofralara renk ve yeni lezzetler katıyor.

OKU ➤  Dilek’te Salata Günleri Başladı

Mutfakta Daha Az İş

Mutfakta çok daha az iş vaat eden Bosch MCM64085 çeşitli büyük ve küçük el oyalayacak işleri hallediyor, böylece kullanıcıların yemeğin eğlenceli yanına odaklanabileceği daha fazla zaman oluşturuyor. 1000 Watt’lık gücü ve 3.9 litrelik geniş kap haznesine sahip Bosch MCM64085 kompakt mutfak robotuna büyük miktarlarda malzeme konabiliyor.

Bosch Kompakt Mutfak Robotunun 40’tan Fazla Fonksiyonu İle Mutfakta Yeteneksizsiniz

Bosch MCM64085 oldukça keskin çok fonksiyonlu bıçağı sayesinde her seferinde kusursuz doğrama sağlıyor ve sizi mükemmel sonuçlara ulaştırıyor. Hamur yoğurma, krema çırpma, yumurta  çırpma, doğrama, narenciye sıkma gibi 40’tan fazla fonksiyonu ile farklı kesme ve doğrama işlerinin üstesinden kolayca geliyor.

Kompakt Tasarımı İle Her Tezgâha Sığıyor

Çok yönlü güçlü mutfak robotu Bosch MCM64085 kompakt tasarımı ile de beğeni topluyor. 25 x 30 cm’lik tabanı ve küçük boyutları ile tezgâhta nerdeyse bir A4 kağıt kadar yer kaplıyor. Zarif hatları ve yüksek kaliteli malzemesi ile her tarz mutfağa mükemmel uyum sağlıyor.

Tavsiye

Fıstık Ezmeli Kakaolu Kek

Fıstık Ezmeli Kakaolu Kek (6 Kişilik)   Malzemeler: 3 adet yumurta 100 gram fıstık ezmesi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir