Ana Sayfa » Haber Turu » Mutfağınızı Bu Yaz Filiz Yenileyecek

Mutfağınızı Bu Yaz Filiz Yenileyecek


Türkiye’nin vazgeçilmez lezzeti Filiz, 1 Haziran – 15 Temmuz tarihleri arasında düzenlediği yepyeni kampanyasıyla makarna severlerin mutfağını baştan aşağı yeniliyor.

39 yıldır Türk mutfaklarının ve sofralarının vazgeçilmezi haline gelen Filiz Makarna, şimdi sadece lezzetli makarnaları ile değil; hediye ettiği rüya mutfaklar ile de hünerli ellere ilham veriyor.

Türkiye genelindeki tüm makarna severler için fırsatlarla dolu muhteşem kampanyaya, 1 Haziran – 15 Temmuz tarihleri arasında Filiz markalı ürün satın alan herkes katılabilecek. Katılımcılar, boş ürün paketlerini (her ürün paketi için 1 çekiliş hakkı) isim, adres ve telefon bilgilerini eksiksiz yazarak 22 Temmuz Pazartesi mesai saati bitimine kadar P.K.62 34361 Şişli/İSTANBUL adresine göndererek çekiliş hakkı kazanacaklar.

Filiz Kampanyası çekilişine katılan isimler arasından beş talihlinin mutfağı Türkiye’nin en beğenilen mutfak mobilyaları markalarından Kale Mutfak ve şık ankastre ürünleriyle dikkat çeken Teka ile baştan aşağı yenilenecek.

OKU ➤  En Lezzetleri Hamur İşlerinin Adresi Emsan Nar Serisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir