Ana Sayfa » Haber Turu » Mutfağınıza şıklık getirin

Mutfağınıza şıklık getirin

Mutfağınıza şıklık getirin
Puan ver


Dünyanın en prestijli evye üreticilerinden biri olan Alman Schock, tüketicilere pratik çözümler sunarak, mutfaklarda hijyen, şıklık ve bütünlük sağlıyor.

Granit mutfak evyeleri alanında 30 yıllık deneyime sahip olan Alman Schock GmbH, mutfaklarda fark oluşturmaya devam ediyor. 70 ülkenin tercih ettiği yüksek kalite ve seçkin, özel tasarımlı Schock granit evyeler, mutfaklarda sağladığı kolaylık ile dikkat çekiyor. Tüm dünyada evye sektörünün lider markası olan Schock, Türkiye’de granit evyelerin yanı sıra, ürün gamında bulunan krom, granit armatürler ve muhtelif evye aksesuarlarını da kullanıcılarının beğenisine sunuyor. Dünyanın en prestijli evyelerinden biri olan Schock granit evyelerin yapımında kullanılan malzemelerin yüzde 80’ini granit taşın en sert bileşeni olan kuvars oluşturuyor.

İpeksi, pürüzsüz yüzeyi sayesinde kir tutmama özelliği ile öne çıkan Schock Cristadur granit evye ise mutfakların ilgi odağı oluyor. Türkiye pazarında da tüketicilerin beğenisini kazanan Schock Cristadur granit evye, kullanıcılara ekstra temizlik kolaylığının yanı sıra, kirlerin ve lekelerin yüzeyden kolayca akıp gitmesine yardımcı oluyor. Granit evyelerin ipeksi ve kaygan yüzeyi sayesinde kir ve lekelerin oluşmasını engelleyen Schock Cristadur granit evye, yüzeyden bir ıslak bez veya az miktarda sıvı bulaşık deterjanı ile kolayca temizlenebiliyor.

Schock, granit evye üretiminde kullandığı en son teknolojiler, mükemmel tasarım ve renk uyumu sayesinde, mutfakların vazgeçilmezi oluyor. Granit malzemesinin uzun ömürlü olması ve Schock granit evyelerin üstün Alman kalite standartlarıyla üretilmesi, kullanıcılara uzun yıllar mutfaklarında avantaj sağlıyor.

OKU ➤  Salça Yapmak Arnica İle Artık Çok Daha Kolay

Tavsiye

Mini Kruvasan

Çay saatinizi renklendirecek tarifler

Çay saatinizi renklendirecek tariflerPuan ver Çay saatinizi renklendirecek tarifler Polat Renaissance Hotel Yeşilköy’ün Pasta Şefi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik izinsiz kopyalanamaz, başka mecralarda kullanılamaz 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu Gereği (Site Telif Hakları) Konusunda Yasal Uyarıyı inceleyebilirsiniz