Ana Sayfa » Haber Turu » Müsli Yoğurt Caffè Nero’da Sizi Bekliyor

Müsli Yoğurt Caffè Nero’da Sizi Bekliyor

neroCaffè Nero, gününe keyif katacak bir mola vermek isteyenleri baharın gelişini müjdeleyen lezzetleriyle karşılıyor. Sağlıklı, hafif ve leziz bir alternatif olan Portakal ve Böğürtlenli Müsli Yoğurt ile ağzınızı tatlandırabilir, gününüze renk katabilirsiniz. Gelin, Caffè Nero’da portakal ve böğürtlenin ahengi ile kendinizi şımartın.

“Milano’da değilseniz en iyi kahveci” unvanına sahip Caffè Nero, birbirinden leziz ürünleriyle baharın gelişini müjdeliyor. Meyvelerle tatlandırılan Portakal ve Böğürtlenli Müsli Yoğurt, gününe keyifli bir mola vermek isteyenlerin tercihi oluyor.

Portakal ve böğürtlenlerle renklendirilen müsli yoğurt, damaklara olduğu kadar gözlere de hitap ediyor. Hafif ve sağlıklı bir alternatif olan ürün, portakal ile frambuazın ahengi ve kremamsı yapısıyla ağızda yumuşak bir tat bırakıyor. Fit seçeneği sadece 271 kalori, normal alternatifi ise 326 kalori olan müsli yoğurt, besin değeri yüksek olması nedeniyle uzun süre tokluk hissi veriyor.

Baharın gelişini müjdeleyen ve rengarenk meyvelerle bezenen Portakal ve Böğürtlenli Müsli Yoğurt ile gününüze neşe katın.

OKU ➤  Ramazan’da Diyetinizi Bozmak İstemiyorsanız Tam Tahıllı Ekmek Tüketin

Tavsiye

Fıstık Ezmeli Kakaolu Kek

Fıstık Ezmeli Kakaolu Kek (6 Kişilik)   Malzemeler: 3 adet yumurta 100 gram fıstık ezmesi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.