Ana Sayfa » Haber Turu » Muratbey’den Hülya Avşar Tenis Turnuvası’na destek

Muratbey’den Hülya Avşar Tenis Turnuvası’na destek


Hülya Avşar Senior Tenis Turnuvası’na katılan sporcular ve izleyiciler Muratbey’in birbirinden lezzetli peynirlerinin tadına bakma fırsatı yakaladı.

Yarım yüzyılı aşkın geçmişe sahip tecrübesiyle sütün Türkiye’deki gelişimine yön veren firmalar arasında yer alan Muratbey, Hülya Avşar adına düzenlenen “Hülya Avşar Senior Tenis Turnuvası”na sponsor oldu.

Bu yıl 13. kez yapılan turnuva, Tenis Eskrim Dağcılık Kulübü (TED) Tesisleri’nde düzenlendi. Turnuvanın final günleri; 30 Kasım ve 1 Aralık tarihlerinde gerçekleştirildi. İnovatif ürünler geliştiren ve 250 çeşidin üzerinde ürünü piyasaya sunan Muratbey, turnuvanın yapıldığı alanda stant açarak ürün tadımı ve tanıtımı yaptı. Muratbey’in birbirinden lezzetli ürünlerini tatma fırsatı bulan tenis tutkunları, özellikle dünyada benzeri bulunmayan yeni Sürmeli, Burgu ve Naturena peynirlerini çok beğendi.

Muratbey Gıda Yönetim Kurulu Başkanı Necmi Erol, peyniri günün her saatinde yenilen, sağlıklı atıştırmalık, alternatif ürün olarak konumlandırdıklarını ve inovatif ürünler geliştirdiklerini belirterek, en son pazara Burgu ve Sürmeli ürünlerini sunduklarını ve
tüketicilerden çok güzel geri dönüşler aldıklarını söyledi. Erol, şu anda 250 olan ürün çeşitlerini önümüzdeki günlerde 300’e çıkarmayı hedeflediklerini kaydetti.

Muratbey olarak sosyal sorumluluk projelerine de büyük önem verdiklerine işaret eden Necmi Erol, bu tür organizasyonlara destek vermekten büyük mutluluk duyduklarını söyledi.

Turnuva’nın ödül töreninde Muratbey ürünlerinden oluşan hediye paketleri de Hülya Avşar ile birlikte turnuvada dereceye giren oyunculara dağıtıldı.

OKU ➤  Geleneksel Türk Mutfağı, II. Türk Mutfağı Zirvesi’nde Tartışıldı

Tavsiye

Mini Kruvasan

Çay saatinizi renklendirecek tarifler

Çay saatinizi renklendirecek tarifler Polat Renaissance Hotel Yeşilköy’ün Pasta Şefi Ercan Yıldız, mutfakta sizi asla …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir