Ana Sayfa » Haber Turu » Muratbey, Üç Nesli Babalar Günü’nde Buluşturdu

Muratbey, Üç Nesli Babalar Günü’nde Buluşturdu


Babalar Günü’nün bu yıl daha özel, farklı ve unutulmaz bir gün olarak hafızalarda kalması amacıyla Muratbey Gıda’nın üç kuşak temsilcileri, mutfağa girerek inovatif ürünleri Burgu ile lezzetli menüler hazırlayıp kendilerine ziyafet sundu. 

Sektörünün yenilikçi markası Muratbey Gıda, Babalar Günü’nde üç nesli bir araya getirdi.

Her yıl Haziran ayının üçüncü haftası olarak kutlanan Babalar Günü’nün bu yıl daha özel, farklı ve unutulmaz bir gün olarak hafızalarda kalması amacıyla Muratbey Gıda Yönetim Kurulu Başkanı Necmi Erol, babası, erkek kardeşi, oğlu ve yeğeni ile mutfağa girerek inovatif ürünleri Burgu ile birbirinden lezzetli menüler hazırladılar. Benzersiz şekli ve lezzetiyle sofralarda fark oluşturan, az tuzlu, hafif yapısıyla yedikçe yenmek isteyen Burgu ile üç ayrı tatta yemek yapan Muratbey Gıda’nın üç kuşak temsilcileri, mutfakta yemekleri hazırlarken eğlenceli ve keyifli dakikalar da yaşadılar. Aralarında iş bölümü yaparak kısa zaman içinde Patlıcanlı Burgu Ruloları, Biberli Domatesli Burgu Şenliği, Mantarlı Kuş Yuvası yemeklerini hazırlayıp sofrada görsel bir şölen de oluşturan üç nesil, bir arada Babalar Günü’nü kutladılar

Muratbey Gıda Yönetim Kurulu Başkanı Necmi Erol, “Üç neslin bir arada olmasının sırlarından biri de sağlıklı beslenmeye verdiğimiz önemdir. Dengeli ve sağlıklı beslenmede büyük önem taşıyan protein ve karbonhidrat zengini peynir, her zaman hayatımızda olmuştur. Peynir sadece kahvaltıda değil, gün boyu ve ana öğünlerde de keyifle yenebilecek bir ürün. Muratbey olarak başta çocuklar olmak üzere hem Türk insanı hem de dünya sofraları için farklı, doğal, katkısız ve sağlıklı peynirler üretiyoruz. İnovatif, yeni peynirlerimiz sadece kahvaltılık ürünler değil her yaşın, günün her saati keyifle yiyebileceği sağlıklı atıştırmalıklardır. Bu peynirlere en güzel örnek ise, en son piyasaya sunduğumuz inovatif ürünümüz Burgu’dur. Hem atıştırmalık hem de sağlıklı yaşam trendinin beklentilerine cevap veren Burgu ile farklı, değişik tatlarda ana öğünler için yemek hazırlamak da mümkün” diye konuştu.

OKU ➤  Sağlıklı ve lezzetli yemekler BergHOFF Mutfak ürünleri ile mümkün!

Tavsiye

Fıstık Ezmeli Kakaolu Kek

Fıstık Ezmeli Kakaolu Kek (6 Kişilik)   Malzemeler: 3 adet yumurta 100 gram fıstık ezmesi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir