Ana Sayfa » Haber Turu » Mövenpick Dondurma Günleri Başlıyor

Mövenpick Dondurma Günleri Başlıyor


Mövenpick Dondurma Günleri, birbirinden farklı dondurmalı lezzetler, çeşitli aktivite ve sürprizlerle 24 Mayıs’ta İstanbul’da başlıyor.

İsviçreli gurme dondurma ustası Mövenpick, Türkiye’de bir ilke imza atan Dondurma Günleri ile birbirinden farklı dondurmalı lezzetler ve çeşitli aktivitelerle, geçtiğimiz senelerde olduğu gibi bu sene de dondurma tutkunlarına çok özel sürprizler hazırlıyor.

İlk kez 2011 yılında gerçekleştirilen ve artık geleneksel hale gelen Mövenpick Dondurma Günleri, bu yıl 24 Mayıs-08 Haziran tarihleri arasında İstanbul’da; Caddebostan, Şaşkınbakkal, Ataköy Marina, Galleria Alışveriş Merkezi, Ulus, Akmerkez Alışveriş Merkezi, İstinye Park Alışveriş Merkezi, Bebek, Kuruçeşme ve Nişantaşı gibi seçkin lokasyonlarda gerçekleşecek.

Aşşk Kahve, Cookshop, Kırıntı, Hardal, La Sirène, Masa Restaurant,  S Cafe,  Mövenpick Hotel Istanbul gibi pek çok seçkin mekan Mövenpick Dondurma Günleri boyunca, aktiviteye özel olarak hazırladıkları dondurmalı tarif ve menülerini misafirlerine sunacaklar.

Mövenpick Dondurma Günlerine Özel Sürprizler

Özellikle dondurma tutkunlarının yakından takip edecekleri Mövenpick Dondurma Günleri, etkinliğe katılan seçkin mekanlarda farklı lezzet deneyimleri yaşatacak.  Aktivite süresince görev alacak Mövenpick Dondurma marka elçileri, etkinliğe özel sürprizleri tanıtırken, misafirlere eğlenceli oyunlar oynatacak.

Etkinlik mekanlarında, “Gurme Dondurmanın Burç Haritası’’ oyununa katılacak olan dondurma tutkunları, kendi burçlarına ait dondurma veya sorbe lezzetini öğrenecek ve serinliğin keyfine varacak.

Sosyal medya uygulamaları ile de fark oluşturacak olan etkinlikte, 24 Mayıs-08 Haziran tarihleri arasında #MövenpickGünleri etiketiyle (hashtag) katılımcı mekanlarda çektikleri fotoğrafları Instagram üzerinden paylaşan dondurma severleri birbirinden güzel hediyeler bekliyor olacak.  Facebook marka sayfasına aktarılacak olan fotoğraflar arasından, Mövenpick Dondurma jürisinin değerlendirmesi sonucunda 1. seçilen fotoğrafın sahibi katılımcı iPad mini, 2. seçilen fotoğrafın sahibi katılımcı iPod nano ve 3. seçilen fotoğrafın sahibi katılımcı iPod shuffle kazanacak.

OKU ➤  Knorr ve Türk Kızılayı’ndan Hem İçimizi Hem Kalbimizi Isıtan Proje

Mövenpick Dondurma Günleri’nin dondurma severlere sürprizleri bunlarla da sınırlı kalmayacak.  24 Mayıs-08 Haziran 2014
tarihleri arasında katılımcı noktalarda sipariş edilen her bir dondurma, sorbe topu veya Mövenpick kupunun ikincisi hediye edilecek.

Benzersiz bir gastronomi deneyimi yaşamak için Cinnamon ve Macadamia Dulce de Leche!

Yaz sezonuna girerken piyasaya sürdüğü sıradışı dondurma ve sorbe lezzetleri ile Ev Dışı Tüketim ürün portföyünü genişleten ve dondurma tutkunlarını şaşırtan Mövenpick dondurmalarının bu seneki süprizleri Cinnamon (tarçınlı dondurma) ve Macadamia Dulce de Leche (karamelize Macadamia fındıklı dondurma).

Eşsiz kıvamını dünyaca ünlü İsviçre kremasından alan Macadamia Dulce de Leche, karamelize edilmiş Macadamia fındıklarının zarif dokunuşu ile karşı konulamaz bir olaya dönüşür.

Tatlı ve baharatlı Sri Lanka tarçınlarının, yoğun kıvamı ve benzersiz lezzetiyle dünyaca ünlü İsviçre kreması ile harmanlanmasından doğan kadifemsi dokulu Cinnamon, aromatik tarçın sosuyla daha da zenginleşen otantik bir lezzet vadeder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir