Ana Sayfa » Haber Turu » Mısır gevreği tutkunlarına özel Next Flakes

Mısır gevreği tutkunlarına özel Next Flakes

Mısır gevreği tutkunlarına özel Next Flakes
Puan ver


Türk damak tadına yepyeni lezzetler kazandıran Bien, sıradışı bir lezzete daha imza atıyor. Besleyici ve lezzetli Next Flakes, beyaz çikolata ve mısır gevreği tutkunlarını baştan çıkartacak.

Farklı tatlar, yeni ve sıradışı lezzetler yine Bien’den geliyor. Beyaz çikolata ve mısır gevreği tutkunlarına özel Next Flakes; Bien’in yenilikçi vizyonunun bir ürünü. Besleyici ve lezzetli. Çıtır çıtır cereal bar ile beyaz çikolatanın birleşiminden oluşuyor. Besleyici ve lezzetli Next Flakes atıştırmalık da Türk damak tadına yepyeni bir lezzet katacak.

PAZARDA ‘ŞİMŞEK’ GİBİ İLERLİYOR

Türkiye’nin en büyük 500 sanayi kuruluşu arasında yer alan Şimşek Gıda, Karaman Organize Sanayi Bölgesi’nde üretim yapıyor. Yenilikçilik ve kaliteyi ön planda tutup dünyadaki teknolojik gelişmeleri takip ederek fabrikasını modern yatırımlarla çağdaş bir düzeye taşıyan Şimşek Gıda bugün; 85.000 m2’si kapalı 50.000 m2’si açık olmak üzere toplam 135.000 m2’lik alana sahip tesislerinde, ileri teknolojisi ve 1400’ü aşkın çalışanı ile lezzet dolu ürünler sunuyor.

OKU ➤  Sevginin Tadı Damağınızda Kalacak

Tavsiye

Diyetlerde Yapılan En Büyük 5 Hata

Diyetlerde Yapılan En Büyük 5 Hata

Diyetlerde Yapılan En Büyük 5 HataPuan ver DİYETLERDE YAPILAN EN BÜYÜK 5 HATA Uzman Diyetisyen …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir