Ana Sayfa » Haber Turu » Mısır gevreği tutkunlarına özel Next Flakes

Mısır gevreği tutkunlarına özel Next Flakes

Puan ver


Türk damak tadına yepyeni lezzetler kazandıran Bien, sıradışı bir lezzete daha imza atıyor. Besleyici ve lezzetli Next Flakes, beyaz çikolata ve mısır gevreği tutkunlarını baştan çıkartacak.

Farklı tatlar, yeni ve sıradışı lezzetler yine Bien’den geliyor. Beyaz çikolata ve mısır gevreği tutkunlarına özel Next Flakes; Bien’in yenilikçi vizyonunun bir ürünü. Besleyici ve lezzetli. Çıtır çıtır cereal bar ile beyaz çikolatanın birleşiminden oluşuyor. Besleyici ve lezzetli Next Flakes atıştırmalık da Türk damak tadına yepyeni bir lezzet katacak.

PAZARDA ‘ŞİMŞEK’ GİBİ İLERLİYOR

Türkiye’nin en büyük 500 sanayi kuruluşu arasında yer alan Şimşek Gıda, Karaman Organize Sanayi Bölgesi’nde üretim yapıyor. Yenilikçilik ve kaliteyi ön planda tutup dünyadaki teknolojik gelişmeleri takip ederek fabrikasını modern yatırımlarla çağdaş bir düzeye taşıyan Şimşek Gıda bugün; 85.000 m2’si kapalı 50.000 m2’si açık olmak üzere toplam 135.000 m2’lik alana sahip tesislerinde, ileri teknolojisi ve 1400’ü aşkın çalışanı ile lezzet dolu ürünler sunuyor.

OKU ➤  Renkli Peynir Topları

Tavsiye

Diyetlerde Yapılan En Büyük 5 Hata

Diyetlerde Yapılan En Büyük 5 Hata

Puan ver DİYETLERDE YAPILAN EN BÜYÜK 5 HATA Uzman Diyetisyen Çağatay Köşkeroğlu, yaklaşan bahar ile …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik izinsiz kopyalanamaz, başka mecralarda kullanılamaz 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu Gereği (Site Telif Hakları) Konusunda Yasal Uyarıyı inceleyebilirsiniz