Ana Sayfa » Haber Turu » Meyveli Dondurma Sosları İle Serinliğe Davet

Meyveli Dondurma Sosları İle Serinliğe Davet

donduma-sosHavaların ısınmasıyla birlikte yazın keyifle yediğimiz dondurmayı bide soslu denemek ister misiniz? Meyveli dondurma sosları ile birlikte farklı sunumlar hazırlayabilirsiniz?  

Güzel bir dondurmanın, waffle, pankek, pastaların tamamlayıcıları arasında kuşkusuz birçok ayrıntı yer alıyor. Doğru malzemelerin bir araya getirilmesi kadar, malzemenin sunumu ve kullanım oranları da önemli. Soslar bu noktada dondurmanın, waffle, pankek, pastaların servisinde bir lezzet ve kıvam sağlayıcı olarak kurtarıcı niteliğinde.

Dondurmanın doğru sunumu için, dondurma sosunun kıvamı ve rengi oldukça önemli. Sos, dondurmanın üzerinden akıp gitmemeli, dondurmanın üzerinde de kalıp gibi kalmamalı. Çok lezzetli bir dondurmaya sahip, sunumu için çaba harcanmış bir dondurma servisini tadı kötü olan bir sos batırabiliyor.

APM dondurma sosları cezbedici ve leziz bir dondurma sunumu için, ev hanımları ve işletmelerin tüm ihtiyaçlarına çözüm getirecek tatlı ve dondurma sosları serisi sunuyor.

dondurma-sosu

APM sosları; çikolatalı, karamelli, orman meyveli, çilekli, ahududulu çeşitleri ile dondurmalarda, pastalarda, yoğurtlarda, kahvaltılarda, keklerde, kuplarda, sütlü tatlılarda, kek, krep, meyve salataları ve banketlerde (tabak süslemelerinde) arzu edilen her yerde sos olarak, istenilen miktarda direkt kullanılabiliyor.

OKU ➤  “Zonguldak Lezzet Atölyesi” İzmir Travel Turkey Fuarı’nda tanıtıldı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir