Ana Sayfa » Haber Turu » Meyvelerin Suyunu Çıkarın, Hastalığa Savaş Açın

Meyvelerin Suyunu Çıkarın, Hastalığa Savaş Açın

Meyvelerin Suyunu Çıkarın, Hastalığa Savaş Açın
Puan ver


Sağlıklı beslenmeye önem verenlerin tercihi meyve suları kış mevsiminde vücut direncini artırmak için iyi bir seçenek. Sağlık deposu meyveleri Emsan’ın Multi Press Meyve Sıkacağı ile sıkın, vücudunuzu kışın soğuğuna karşı hazırlayın.

Soğuyan havayla birlikte vücut direncini artıracak besinlere ihtiyaç duyarız. Hastalıkların vücudun dirençsiz anını kolladığı kış mevsiminde meyve suları ise en doğal çözüm. Emsan Multi Press Meyve Sıkacağı, vücudun vitamin ve sıvı ihtiyacını karşılayan meyve sularını hazırlamayı kolaylaştırarak kışın soğuğuna karşı vücudu güçlendiriyor.

Portakal ve limonun yanı sıra nar gibi büyük meyveleri sıkmakta kolaylık sağlayan, az posa geçirme özelliğine sahip paslanmaz çelik süzgeç sistemi ile Multi Press Meyve Sıkacağı, gerçek meyve lezzetini sofralarınıza taşıyor. Siyah ve kırmızı renk seçeneği, ergonomik yapısı ve paslanmaz çelik gövdesiyle uzun yıllar kullanım imkanı sağlayan Emsan Multi Press Meyve Sıkacağı ile meyvelerin suyunu çıkararak sevdikleriniz için en sağlıklı içecekleri hazırlayın.

OKU ➤  Teneffüslerin en çılgın lezzeti Doygun Pizza Tost!

Tavsiye

Fıstık Ezmeli Kakaolu Kek

Fıstık Ezmeli Kakaolu KekPuan ver Fıstık Ezmeli Kakaolu Kek (6 Kişilik)   Malzemeler: 3 adet …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik izinsiz kopyalanamaz, başka mecralarda kullanılamaz 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu Gereği (Site Telif Hakları) Konusunda Yasal Uyarıyı inceleyebilirsiniz