Ana Sayfa » Haber Turu » Mehtap’tan Seramik Plakalı Tost Makinesi: Serenity

Mehtap’tan Seramik Plakalı Tost Makinesi: Serenity


Yüzde 100 yerli üretim olan çıkarılabilir plakalı ilk seramik tost makinesi Mehtap Serenity sayesinde sağlıklı ve pratik sofralar kurmak artık çok kolay. 

‘Her işin kolayı var’ sloganıyla mutfak gereçlerinin yanı sıra küçük ev aletleriyle de, yaşamımızı kolaylaştıran teknolojiler sunan Mehtap, küçük ev aletleri grubuna yeni bir ürün daha ekledi.  Çıkarılabilir seramik plakalı Mehtap Serenity ile tosttan sandviçe, etten balığa kadar sağlıklı ve pratik lezzetler yapmanız mümkün.

Yanmaz yapışmaz ve çıkarılabilir seramik pişirme plakası sayesinde rahat temizleme ve kullanım kolaylığı sağlayan Mehtap Serenity aynı anda dört tost yapabilme imkânı sağlıyor. 180 derece açılan kapakları sayesinde ızgara olarak kullanılabiliyor. Isıyı daha iyi muhafaza ederek daha az enerji tüketiyor. Mor, pembe ve turuncu renk seçenekleri sayesinde de görünümü ile mutfaklarınıza şık bir hava katıyor. İşiniz bittiğinde ise kilidi sayesinde dikey pozisyonda saklanabiliyor ve bu sayede mutfak tezgâhında yer kaplamıyor.

OKU ➤  Ramazana Uyum Sağlarken Kilo Verebilirsiniz

Tavsiye

Ev Yapımı Peynir

Ev Yapımı Peynir

Ev Yapımı Peynir (4 Parça Peynir İçin) Malzemeler: 1 litre günlük süt 2 paket krema …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir