Ana Sayfa » Haber Turu » McD Café’den İçinizi Isıtıcak Lezzetler

McD Café’den İçinizi Isıtıcak Lezzetler


Hızlı servis sektörünün lider markası McDonald’s’ın 20’ye yakın restoranında hizmet veren McD Café’ler, soğuk kış aylarına yepyeni içeceklerle giriyor. Chai Tea Latte, Hindistan Cevizli Latte ve Zencefilli Mocha kış günlerinin vazgeçilmez sıcacık lezzetleri olacak.

McDonalds’ın kahve zinciri McD Café, birbirinden lezzetli kahve seçeneklerine yenilerini ekledi. Chai Tea Latte, Hindistan Cevizli Latte ve Zencefilli Mocha, McD Café severleriyle buluşuyor.

Süt, espresso ve Hindistan cevizi şurubu ile hazırlanan Hindistan Cevizli Latte, üzerine eklenen lezzetli mürver şurubu ile servis ediliyor. Sıcacık Zencefilli Mocha zencefil şurubu ve muhteşem lezzetli siyah çikolata sosuyla hazırlanıyor. Süt, Chai Tea Şurubu ve espresso ile hazırlanan Chai Tea Latte ise, sade veya kremalı olarak sunuluyor.

McD Café Tatlıları Artık McDonald’s AloServis’te

McD Café’nin çikolatalı, limonlu, frambuazlı cheesecake’i, tiramisu, profiterollü pasta, çikolata parçalı kurabiye, çikolatalı kurabiye, makaron, yaban mersinli, çikolatalı ve çilekli muffin’i, çikolatalı kek, elmalı tart ve mozaik kek gibi tüm tatlıları artık McDonald’s AloServis kanallarından da sipariş edilebiliyor.

Türkiye’de 20’ye yakın McDonald’s restoranında hizmet veren kahve zinciri McD Café’lerde, espresso’dan capuccino’ya, flat white’dan
americano’ya, latte’den Türk kahvesine kadar birçok sıcak ve soğuk içecek seçeneklerinin yanında birbirinden lezzetli kek, kurabiye ve muffin gibi damak zevkine hitap eden yiyecekler de bulunuyor.

 

OKU ➤  Minestrone Çorba

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir