Ana Sayfa » Haber Turu » Mado Yeni Şubelerle Büyümeye Devam Ediyor

Mado Yeni Şubelerle Büyümeye Devam Ediyor


Avrupa’nın en büyük, dünyanın beşinci büyük dondurma ve kafe zinciri olan Mado, yeni yatırımlarla büyümeye devam ediyor. 2014’ün ilk ayında 5 şube açan Mado, Şubat ayında da İstanbul, Bursa ve İzmir’de 4 şube daha açıyor.

Türkiye’nin franchising sistemini en iyi uygulayan markası olan Mado’nun Genel Koordinatörü Mehmet Yılmazoğlu, kafe dünyasının en keyifli buluşma noktalarına yeni şubeler eklediklerini söyledi. Yılmazoğlu, Ocak ayında, İstanbul’da Fatih ve Göktürk’te, Ankara’da Arcadium Alışveriş Merkezi’nde, Adana’da Türkmenbaşı Bulvarı’nda ve İzmir Aliağa’da olmak üzere 5 yeni şube açtıklarını bildirdi. Yılmazoğlu, Şubat ayında da İstanbul’da Brandium Alışveriş Merkezi’nde,  Bursa’da Fatih Sultan Mehmet Bulvarı’nda, İzmir’de de Torbalı ve Pasaport’ta 4 şube daha açacaklarını belirtti.

Yeni Mado kafelerde, Kahramanmaraş dövme dondurması, dünyanın çatal bıçakla yenilen ilk dondurması olan geleneksel Mado kesme dondurma, meyveli dondurma çeşitleri, özel dondurmalı kup ve waffle çeşitlerinin olduğu dondurma köşesinde, Mado dondurmaları çok farklı ve renkli şovlarla sunulacak.

Çok özel tariflerle hazırlanan yemeklerin de servis edileceği yeni şubelerde, en taze ve sıcak unlu mamullerin ve şerbetli tatlıların anında pişirilip sıcak sıcak servis edildiği Mado fırın köşesi, pasta köşesi ve kahve köşesi de bulunuyor. Mado kafelerde özel gün kutlaması da yapılabiliyor.

Açılacak yeni şubelerle, yurt genelindeki Mado kafe sayısı 301’e yükselecek. Geleneksel tatların Mado tatlarıyla buluştuğu Mado kafelerde, yeni lezzetleri tatma ayrıcalığını yaşayabilir, günün her saati keyifli anlar geçirebilirsiniz.

 

 

OKU ➤  İzhar’dan Babalar Günü’ne Özel Meşhur Ayder Kahvaltısı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir