Ana Sayfa » Haber Turu » Luppo Sufle, Bildiğiniz Tüm Lezzetleri Unutturacak

Luppo Sufle, Bildiğiniz Tüm Lezzetleri Unutturacak


Luppo, 2014 yılına damgasını vuracak yepyeni bir ürünle raflardaki yerini alıyor. Buharda pişen yumuşacık keki ve içindeki yoğun akışkan çikolata kreması ile Türkiye’de ilk ve tek olma özelliğini taşıyan Luppo Sufle, lezzet tutkunlarına unutulmaz bir deneyim vaat ediyor.
 

Çikolata, çikolatalı ürünler, bisküvi ve kek pazarında Türkiye’nin önde gelen markalarından Şölen, Luppo Ailesi’nin yeni üyesi Luppo Sufle’yi tüketicilerin beğenisine sunuyor. ‘Bildiin gibi diil!’ sloganıyla satışa sunulan Luppo Sufle, buharda pişen özel yumuşacık keki ve içindeki yoğun akışkan çikolata kremasıyla Türkiye’nin ilk ve tek ürünü olma özelliğini taşıyor. Eşsiz bir lezzete sahip olan kekten bir ısırık alındığında tıpkı bir yanardağ gibi içinden taşan yoğun akışkan çikolata kreması damaklarda unutulmaz bir tat bırakıyor.

Hem kekindeki hem de çikolata kremasındaki yağ oranı oldukça düşük olan Luppo Sufle, ısıtılarak da yenilebiliyor. Bu keyifli ürün, yanına eklenecek meyve ya da dondurmayla servis edildiğinde, şık sunumuyla da misafirler için ihtişamlı ve farklı bir tat oluşturuyor.

OKU ➤  Ispanaklı Pidenin Limonatayla Dansı

Tavsiye

Organik gıdada şampiyon yumurta

Boğaziçi Üniversitesi Analitik ve İçgörü Araştırma Merkezi (AIM), Türkiye’de organik gıda sektörünü masaya yatırdı. Merkezin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir