Ana Sayfa » Haber Turu » Lotus Rock Tava İle Mangal Tadında Yiyecekler

Lotus Rock Tava İle Mangal Tadında Yiyecekler


Bir tavayla mangal tadında yiyecekler hazırlamayı hayal ettiniz mi? Emsan, 350 dereceye kadar ısınan yüksek ısıya dayanıklı ve hızlı ısınma özelliğiyle zamandan tasarruf sağlayan çelik gövdeli Lotus Rock tavaları ile sanatını mutfakta konuşturmak isteyenlere sesleniyor.

Mutfakta geçirilen zamanı keyfe dönüştüren Emsan, Lotus Rock tavalar ile yağsız ve yüksek ısıda pişen yiyeceklerle lezzet ve sağlığı birleştiriyor. Güçlü ve dayanıklı çelik yapısı ile kullanım kolaylığı sunan Lotus Rock, özellikleri ile fark oluşturuyor. Yüksek ısıya dayanıklılığı sayesinde 350 dereceye kadar ısınabilen ürünler, iç düzeyde eşit ısı dağılımı sağlıyor ve çabuk soğumuyor. Zamanı ve enerjiyi tasarruflu kullanan Lotus Rock tava ile mutfakta daha az ve keyifli vakit geçirin.

Nano Silica Seramik İç Yüzey Kolayca Temizleniyor

Kullanım rahatlığı, yanmaz yapışmaz özelliği ve pişirme kalitesiyle kadınların hayatını kolaylaştıran Lotus Rock tava, aynı zamanda temizlik konusunda da kolaylık sağlıyor. Tava Nano Silica seramik iç yüzeyi sayesinde kolayca temizleniyor. Kuvvetli gövdesi ile uzun yıllar kullanılabilecek Lotus Rock tava seti farklı boyutlara sahip. 20, 24 ve 28 cm boyutlarındaki normal tava; 14 cm’lik sos tenceresi;
24 cm’lik krep tavası, 26, 28 cm’lik wok tavası ve 32 cm kavurma tavası Emsan garantisiyle mutfaklarınızda.

OKU ➤  Altınmarka, Çikolata Grubu’nu Akademi İnoksan’da Bursalı Şeflere Tanıttı!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir