Ana Sayfa » Haber Turu » Lezzetli Ve Sağlıklı Bir Mola İçin; Alpro Badem Sütü İçin

Lezzetli Ve Sağlıklı Bir Mola İçin; Alpro Badem Sütü İçin


Avrupa’nın lider soya sütü markası Alpro, bademin tüm faydalarını sağlıklı beslenmeye özen gösterenler için lezzetli bir içecek olarak sunuyor. Şeker içermeyen Alpro Badem sütünün her bardağında doğallık ön plana çıkıyor.

Avrupa’nın lider soya sütü üreticisi Alpro’nun şekersiz Badem Sütü, sağlıklı beslenmeye önem gösteren, aynı zamanda formunu korumaya çalışanların öğünleri için az kalorili, lezzetli ve sağlıklı bir seçenek oluyor. Şeker içermediği gibi tamamen doğal, bitkisel, laktozsuz ve az doymuş yağ oranı sunan içeriği ile Alpro şekersiz Badem Sütü, kalsiyum ve antioksidan (E vitamini) deposu.

Alpro Badem sütünün eşsiz tadı, Akdeniz bademlerinin hafifçe kavrulup, ardından kremamsı kıvama gelene kadar ezilerek doğal kaynak suyu ile karıştırılmasından geliyor. Sağlıklı beslenenlerin tercihi olan bu özel badem sütünün kalorisinden çekinmenize ise gerek yok; şekersiz Alpro Badem, bir bardakta (200ml) sadece 26 kalori içeriyor. Ayrıca Alpro Badem sütünde yapay tatlandırıcı, renklendirici ve koruyucu bulunmuyor. Lezzetten ödün vermeyen
Alpro Badem, düşük kalorisiyle ister kahvaltınızda isterseniz de öğün aralarınızda sağlıklı bir içecek alternatifi oluyor.

1 lt’lik ambalajlarda Macro Center marketlerde sunulan Alpro şekersiz Badem sütü ile formunuzu korurken, lezzetli ferahlığın tadını her öğünde çıkarıyor olacaksınız.

OKU ➤  Sebzeli Ekşili Köfte

Tavsiye

Fıstık Ezmeli Kakaolu Kek

Fıstık Ezmeli Kakaolu Kek (6 Kişilik)   Malzemeler: 3 adet yumurta 100 gram fıstık ezmesi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir