Ana Sayfa » Haber Turu » Lezzet ustaları İzmir’de buluştu

Lezzet ustaları İzmir’de buluştu


İzmirli lezzet ustaları İzmir Pasaport Otel’de Muratbey’in de sponsoru olduğu toplantıda bir araya geldi. Yenilikçi ve leziz tatları ile tanınan Muratbey bloggerlara bir de sürpriz yaptı. Doğa dostu üretim yapan Muratbey, her bir blog yazarı adına TEMA aracılığı ile bir fidan dikti.

Türkiye’nin en çok takip edilen, İzmirli 80 blog yazarı Muratbey Sponsorluğunda 14 Nisan Pazar günü İzmir Pasaport Otel’de bir araya geldi. Etkinlikte Türkiye’nin en lezzetli peynirlerini üreten Muratbey, yenilikçi ve sağlıklı peynirleri ve bloggerların kalbine hitap eden sunumları ile göz doldurdu.

Özellikle İnovasyon Ödüllü Naturena serisi ile öğün aralarında sağlıklı atıştırmalıklar oluşturacak çeşitliliğe sahip Muratbey blog yazarlarının ilgisini çekti, etkinliğe keyifli atıştırmalıklar damgasını vurdu. Muratbey’in yeni lezzetlerinden olan, hem sürülebilen hem de küp küp kesilebilen “Sürmeli” peynir ile benzersiz tasarımı ile dikkat çeken “Burgu” peynir ise bloggerların ilham verici tariflerinde kuşkusuz en temel malzemeler arasında yer alacak.

Yeşil üretim standartları ile doğaya saygılı üretimde sektörün örnek firmalarından biri olan Muratbey etkinliğe katılan her bir blogger adına TEMA Vakfı aracılığı ile bir fidan diktirdi. Etkinliğin sonunda bloggerlara sertifikaları hediye edilerek doğa dostu üretimi destekledikleri için kendilerine teşekkür edildi.

OKU ➤  Siemens’ten LCD ekranlı davlumbaz

Tavsiye

Mini Kruvasan

Çay saatinizi renklendirecek tarifler

Çay saatinizi renklendirecek tarifler Polat Renaissance Hotel Yeşilköy’ün Pasta Şefi Ercan Yıldız, mutfakta sizi asla …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir