Ana Sayfa » Haber Turu » Lezita Pratik Şef Ailesi’ne yeni Çıtır Kıtır Serisi eklendi

Lezita Pratik Şef Ailesi’ne yeni Çıtır Kıtır Serisi eklendi


Lezita Pratik Şef Ailesi’ne katılan yeni Çıtır Kıtır Serisi’nde yer alan Çıtır Kıtır Pişmiş Kanat, Çıtır Kıtır Piliç Fileto ve Çıtır Kıtır Pişmiş Baget birbirinden nefis lezzet alternatifleri sunuyor.

Lezita Pratik Şef Ailesi, yeni yılda aileye katılan yeni ürün serisiyle büyümeye devam ediyor. Lezita Pratik Şef Ailesi’nin en çıtır en kıtır serisi Çıtır Kıtır’da, Çıtır Kıtır Pişmiş Kanat, Çıtır Kıtır Piliç Fileto ve Çıtır Kıtır Pişmiş Baget olmak üzere üç farklı ürün bulunuyor. Hepsi de birbirinden lezzetli bu ürünler, ister tek başınayken ister hafta sonu arkadaşlarla sohbet, sinema, maç keyfi için buluşulduğunda sofralarını çıtır kıtır lezzetlerle donatmak isteyenler için en ideal seçenek oluyor.

PİLİCİN EN LEZZETLİ PARÇALARININ BUĞDAY VE MISIR UNU İLE HAYATIN LEZZETİNDE BULUŞMASI

%100 piliç etinden üretilen Çıtır Kıtır Serisi’ndeki tüm ürünlerde, pilicin en lezzetli parçaları, son teknoloji ekipmanlarda yumuşatılarak, buğday ve mısır unundan hazırlanmış özel bir malzeme ile kaplanıyor. Özel yöntemlerle kızartılıp, pişirildiği için fırında ısıtıldığında bile kaplaması fritözde kızartılmış gibi gevrek oluyor. Lezita Pratik Şef Çıtır Kıtır Pişmiş Kanat 240 gr, Çıtır Kıtır Piliç Fileto 270 gr ve Çıtır Kıtır Pişmiş Baget 240 gr’lık ambalajlarında tüketiciye sunuluyor.

OKU ➤  BergHOFF mutfak ürünleri ile tasarım elinizin altında

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir