Ana Sayfa » Haber Turu » Le Creuset Türkiye’de

Le Creuset Türkiye’de

1446811653_Le_Creuset_Mini_Cocottes90.yılını global bir kampanya ile kutlayan dünyanın en üstün pişirme gereçlerini zanaatkar yaklaşımı ile ustalıkla üreten Le Creuset geçtiğimiz ay Palladium alışveriş merkezinde açtığı ilk mağazasının ardından şimdi de City’s Nişantaşı alışveriş merkezindeki ikinci mağazasıyla Avrupa yakasındaki müşterilerini ağırlayacak.

 

Kuzey Fransa’nın Fresnoy-le-Grand kasabasında bir emaye ve bir döküm uzmanı iki girişimcinin, porselen emaye kaplanmış üstün kaliteli döküm demir pişirme gereçleri üretmek için bir araya gelmesiyle temeli atılan şirket bugün, başlangıçtaki değerler korunarak dünya çapında 70 ülkede 296 mağaza ile bir dünya markasına dönüşmüş. Artisan yaklaşımını koruyarak hızla büyüyen Le Creuset’nin her hafta dünya genelinde yeni bir mağazası kapılarını açmakta.

 

Canlı renkleri kendine has tasarımlarıyla harmanlayarak hayata geçirdiği yüksek kalitedeki ürünleriyle fonksiyonelliği estetikle buluşturan Le Creuset, ‘en sevilen pişirme gereçleri’ ünvanına sahip olmasının yanı sıra dünyaca ünlü birçok şefin ve otoritenin de tercihi.

Markanın ün yaptığı döküm tencerelerden 3-kat paslanmaz çelik kaplama pişirme gereçlerine, birçok keyifli mutfak ve servis eşyasından silikon ve şarap aksesuarlarına kadar geniş bir ürün yelpazesine sahip Le Creuset, yemek pişirerek hayattan zevk almayı sevenlere ilham vermeyi hedefliyor.

 

Daha fazla bilgi ve Le Creuset dünyasını keşfetmek için;

LeCreuset.com.tr  websitesini ve Le Creuset mağazalarını ziyaret edebilirsiniz.

 

Le Creuset City’s Nişantaşı

Teşvikiye Cad. No. 162

Nişantaşı

Tel. +90 212 373 18 73

citys.store.tr@lecreuset.com

 

Le Creuset Palladium

Barbaros Mah. Halk Cad. No. 8-B

Ataşehir

Tel. +90 216 663 22 03

palladium.store.tr@lecreuset.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir