Ana Sayfa » Haber Turu » Lay’s Fırından Lezzetler” Yarışması Başlıyor

Lay’s Fırından Lezzetler” Yarışması Başlıyor

laysBurcu Esmersoy ve Refika Birgül, % 50 daha az yağlı Fırınlanmış Lays’i çok sevdi, “Fırından Lezzetler Yarışması” için fırın başına geçti.

Kızartılmadan sadece fırınlanarak hazırlanan, dayanılmaz Lay’s lezzetinde üstelik %50 daha az yağlı Lay’s Fırından, tüm Türkiye’den tariflerin alınacağı “Lay’s ile Fırından Lezzetler” yarışması için mutfakta kendine güvenen herkesi yarışmaya davet ediyor. Lay’s Facebook sayfasında paylaşılacak tarifler, Burcu Esmersoy ve Refika Birgül’ün oluşturduğu jüri tarafından değerlendirilecek. Dereceye giren en lezzetli 5 tarifin sahibi İstanbul’da gerçekleşecek büyük finalde yarışmaya hak kazanacak.

Tüm Türkiye’den birbirinden lezzetli tariflerin yarışacağı “Lay’s Fırından Lezzetler Yarışması’’  16 Şubat  – 20 Mart tarihleri arasında Lay’s Facebook sayfası üzerinden gerçekleşecek. Ekranların güzel ve formda sunucusu Burcu Esmersoy ve Türk mutfağına yenilikçi bir bakış açısı getiren Refika Birgül’ün jüri koltuğunda oturduğu yarışmada, fırından lezzetler kıyasıya yarışacak.

Yarışmaya, Lay’s Facebook sayfasına yemek tarifi ve tarifin fotoğrafı yüklenerek katılım sağlanıyor. Kampanyanın her aşamasında katılımcıların gönderdikleri içerikler; özgünlük, uygun pişirme süresi kriterleri göz önünde bulundurularak jüri tarafından değerlendirilecek. Jürinin seçeceği 5 tarifin sahibi İstanbul’da gerçekleşecek büyük finalde yarışmaya hak kazanacak.

Finalde tariflerini hazırlayarak jürinin beğenisine sunacak olan yarışmacılardan kazanan “Fırın Lezzeti” ustası ise beyaz eşya setinin sahibi olacak ve tarifini Lay’s paketleri üzerinden tüm Türkiye ile paylaşma şansı yakalayacak.

OKU ➤  Emek Tarifinden Finale

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir