Ana Sayfa » Haber Turu » Kütahya Porselen Annenizin Zevkine Uygun Hediye Önerileri Sunuyor

Kütahya Porselen Annenizin Zevkine Uygun Hediye Önerileri Sunuyor

Kütahya Porselen Annenizin Zevkine Uygun Hediye Önerileri Sunuyor
Puan ver


Kütahya Porselen, Facebook sayfası üzerinden Anneler Günü’ne özel bir uygulama geliştirdi. Annesine ne hediye alacağına karar veremeyenler için tasarlanan “Anneme Ne Hediye Alsam” uygulaması annenizin karakterine uygun hediye seçenekleri öneriyor.

Üstelik Kütahya Porselen Anneler Günü’ne özel olarak uygulamayı kullanan dört talihlinin annesinin zevkine uygun sofra takımları hediye ediyor.

Kütahya Porselen, annesine ne hediye alacağına karar veremeyenler için özel bir uygulama geliştirdi. Kütahya Porselen’in Facebook sayfası üzerinden katılmanın mümkün olduğu “Anneme Ne Hediye Alsam” uygulaması sosyal medyada eğlenceli bir çalışmaya imza atıyor.

Uygulama kapsamında katılımcılara anneleriyle ilgili sorular soruluyor. Küçük bir testin ardından uygulamaya katılanların annelerinin hangi karakterde olduğu tespit ediliyor. Testin sonucuna göre belirlenen anne tipine en uygun Anneler Günü hediye önerisi sunuluyor.

Katılımcılar, testin sonunda çıkan formu dolduruyor ve arkadaşlarını uygulamaya davet ediyor, Uygulamaya en çok arkadaşını davet eden kişiler annesine en uygun Kütahya Porselen sofra takımını kazanma şansını yakalıyor. Hediye şansını yakalamak için Kütahya Porselen’in Facebook sayfası üzerinden soruları yanıtlamak yeterli.

OKU ➤  Balık Tüketimi Kamu Spotu İle Artacak

Tavsiye

Mini Kruvasan

Çay saatinizi renklendirecek tarifler

Çay saatinizi renklendirecek tariflerPuan ver Çay saatinizi renklendirecek tarifler Polat Renaissance Hotel Yeşilköy’ün Pasta Şefi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir