Ana Sayfa » Haber Turu » Kurban etleriniz, Profilo derin donduruculara emanet

Kurban etleriniz, Profilo derin donduruculara emanet


Kurban etleri için Profilo’nun her eve her mekana uygun sandık tipi (yatay) ya da çekmeceli (dikey) derin dondurucuları ideal çözüm alternatifleri sunuyor. 

Profilo Dayanıklı Ev Aletleri’nin A+ enerji sınıfı, yüksek enerji tasarrufu sağlayan derin dondurucuları ile Kurban Bayramı’nda tanışın, konforunu hem yaz, hem kış yaşayın.

Kurban Bayramı’na her şeyinizle hazır olduğunuzu düşünebilirsiniz, ama kurbanlık etleri nasıl saklayacağınız konusunda bir planınız yoksa halen eksikleriniz var demektir. Kurban etlerini uzun süre sağlıklı ve taze koruyabilmek için gerekli önlemleri almak, bu özel günler için önemli konuların başında geliyor. Profilo derin dondurucuları tam da bu noktada imdadınıza yetişiyor.

Kullanım alanına göre dikey (çekmeceli) ve yatay (sandık tipi) olmak üzere iki farklı tasarımla üretilen Profilo derin dondurucular geniş hacimleri ve ısı kontrol sistemleri sayesinde yaklaşan Kurban Bayramı’nda da tüketicilerin en önemli yardımcısı oluyor. Profilo DF6023W2VV, DF6034W2VV ve DF6024W2VV model sandık tipi derin dondurucuları, çevreye dost enerji tüketimi ve ergonomik yapısıyla dikkat çekiyor. A + enerji sınıfında üretilen doğa dostu Profilo derin dondurucular, çevrenin korunmasının yanı sıra aile bütçesine de katkıda bulunuyor.

Profilo derin dondurucuların elektrik kesintilerinde 50 saate varan saklama süresi sayesinde yiyecekler uzun süre güvenle
saklanabiliyor. Derin dondurucuda yer alan mekanik ısı kontrolü ortam sıcaklığını algılayarak ısının aynı kalmasını ve bu sayede gıdaların tazeliğini korumasını sağlıyor. Bu sayede yiyecekler zarar görmeden canlılığını koruyor. Profilo’nun hem dikey (çekmeceli) hem yatay (sandık tipi) model derin dondurucuları yarım yük ekonomi tuşu, süper dondurma, görsel ve işitsel uyarı sistemi gibi fonksiyonları da içinde barındırıyor. Ayrıca pazarda dikey (çekmeceli) derin dondurucu tiplerinde tek nofrost soğutma sistemi sunan marka olan Profilo, bu özelliği sayesinde tüketicisini derin dondurucularda da manuel defrost işleminin zahmetinden kurtarıyor.

OKU ➤  İsveç 360o’da Wasa Lezzeti

 

 

Tavsiye

Fıstık Ezmeli Kakaolu Kek

Fıstık Ezmeli Kakaolu Kek (6 Kişilik)   Malzemeler: 3 adet yumurta 100 gram fıstık ezmesi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir