Ana Sayfa » Haber Turu » Koska Tahin Pekmez Sofralarınızı Tatlandırın

Koska Tahin Pekmez Sofralarınızı Tatlandırın


Yüzyılın geleneksel tadı Koska’nın vitamin deposu tahin-pekmez karışımı ramazan boyunca sofralarınızı tatlandırıyor. Beynin tek enerji kaynağı şekeri doğal yollardan almanızı sağlayan pekmez ile kalsiyum açısından oldukça zengin olan tahin 7’de 70’e herkesin tek enerji kaynağı.

Koska’nın geleneksel yapısını koruyarak modern ve yenilikçi yaklaşımıyla sunduğu tahin-pekmez karışımı sofralarınızın vazgeçilmezi oluyor. Pekmezin içerdiği doğal şeker ve zengin demir ile tahin-pekmez karışımı 7’den 70’e herkesin günlük enerjisini dengeliyor.

Kalsiyum açısından oldukça zengin olan tahin bağışıklık sisteminizi koruyarak hastalanma riskini azaltıyor. Beynin tek enerji kaynağı olan şekeri doğal yollardan almanızı sağlayan pekmez aynı zamanda iyi bir antioksidan.

Her öğünde severek tüketebileceğiniz tahin-pekmez karışımı, bağışıklık sistemini kuvvetlendirmenin yanı sıra yaşlılığa bağlı hafıza kaybını da önlüyor. Bunun yanında içerdiği zengin mineraller ile zihinsel hasarları onarırken hücreleri yeniliyor. Koska tahin-pekmez karışımı ailenizin sağlıklı ve doğal beslenmesine önemli katkı sağlıyor.

 

OKU ➤  Fillet Mignon, Üzümlü Kırmızı Lahana, Karamelize Soğan ve Kekikli Patatesle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir