Ana Sayfa » Haber Turu » Koska Organik Reçel İle Gerçek Meyve Tadı

Koska Organik Reçel İle Gerçek Meyve Tadı


Bir asrı aşkın süredir kahvaltılardan eksik etmediğiniz Koska, organik reçelleriyle sofralarınıza sağlık getirmeye devam ediyor. Yıllara dayanan tecrübesini gerçek meyve tadıyla taçlandıran sertifikalı Koska organik reçel, vişne, ahududu, çilek, kayısı seçenekleriyle diğer reçellerinde de olduğu gibi katkı maddesiz ve sağlıklı tatlar sunuyor.

Geleneksel lezzetleri teknolojik altyapı ve modern anlayışla birleştiren Koska, organik reçelleri ile kahvaltı sofralarınıza sağlık getiriyor. Sağlıklı beslenme bilinci oluşturulması ve bu bilincin yaygınlaşması için yürüttüğü çalışmalarla tüketiciye yeni ürünler sunan Koska, organik ürünleriyle kaliteli bir beslenme sunuyor.

Özellikle annelerin gözdesi haline gelen Koska organik reçelleri, sertifikalı organik ham maddelerden üretiliyor. Yüz yıllık tecrübe ve özenle hazırlanan Koska organik reçellerin vişne, ahududu, çilek ve kayısılı seçenekleri özellikle çocukların gelişiminde önemli bir rol oynuyor. Koska ürünleri “nazar boncuklu logosu”  ile organik gıda mağazalarında ve büyük market zincirlerinde satışa sunuluyor.

OKU ➤  Kırmızı Mercimek Favası

Tavsiye

Fıstık Ezmeli Kakaolu Kek

Fıstık Ezmeli Kakaolu Kek (6 Kişilik)   Malzemeler: 3 adet yumurta 100 gram fıstık ezmesi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir