Ana Sayfa » Haber Turu » Koroplast’la Kurban Bayramı’nda da Etleri Güvenle Saklayın

Koroplast’la Kurban Bayramı’nda da Etleri Güvenle Saklayın


Kurban Bayramı’nın ardından buzdolabında muhafaza edilen etlerin sağlık ve hijyenden ödün vermeden uzun süre saklanabilmesi önem taşıyor.

Yırtılmaz, sızdırmaz ve hijyenik yapısı sayesinde Koroplast Buzdolabı Poşeti, etlerin hem güvenli hem de uzun süre saklanabilmesini sağlıyor.

Kurban Bayramı’nda kesilen yüksek et miktarı aynı zamanda etlerin saklanırken ve dağıtılırken nelere dikkat edilmesi gerektiği konusunu da gündeme getiriyor. Yemeklik olarak ya da ihtiyaç sahiplerine dağıtmak için kaldırıldıkları buzdolaplarında hijyen ve sağlık koşulları için uygun yöntemlerle saklanamayan etler bozulma riskiyle karşı karşıya kalabiliyor.

Yenilikçi ürünleriyle 33 yıldır hayatı kolaylaştıran Koroplast, Kurban Bayramı’nda etlerin en sağlıklı ve hijyenik şekilde, uzun süre saklanması için çözüm sunuyor. Koroplast’ın el değmeden üretilen buzdolabı poşeti yırtılmayan ve sızdırmayan yapısı sayesinde etlerin bakteri üretmeden ve bozulmadan uzun süre sağlıklı olarak muhafaza edilmesine olanak sağlıyor. Üstelik bayram boyunca 4 adet Koroplast Buzdolabı Poşeti alana 1 paketi hediye ediliyor. Orta ve Küçük Boylardaki 70’li ve 100’lü ambalajlarda ise 25 adet poşet bedavaya geliyor.

Kilitli Buzdolabı Poşeti’ne Kurban Bayramı’na özel desen ve kampanya

Ağız kısmındaki pratik kilidi ve sağlam yapısı sayesinde defalarca kullanabilen Koroplast Kilitli Buzdolabı Poşeti ise Kurban Bayramı’na özel deseni ile tüketicilere sunuluyor. “Nice mutlu bayramlar” mesajlı özel baskısı ile satışa sunulan ürün sayesinde kullanıcılar, etlerini hem karıştırmadan hem de şık bir şekilde komşularına dağıtma şansı yakalıyor. Ayrıca Koroplast’ın Kilitli Buzdolabı Poşeti’nden 2 adet alanlar bu bayram, poşetten silinmeyen ve poşeti yırtmadan üzerine yazı yazmayı sağlayan özel kalem hediyesinin sahibi olacak.

OKU ➤  Hem Büyükler Hem Çocuklar İçin Yeni Sağlıklı Atıştırmalık: Çıtır Piliç Popcorn

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir