Ana Sayfa » Haber Turu » Keyfine Düşkün Babalara Homend’den Grilliant 1401 Cam Izgara

Keyfine Düşkün Babalara Homend’den Grilliant 1401 Cam Izgara


Homend bu yıl babalar gününde bahçe keyfine düşkün babaları sevindirecek ve hem açık hem kapalı mekanlarda kullanabilecekleri bir hediye öneriyor: Türkiye’nin ilk ve tek cam yüzeyli elektrikli ızgarası Grilliant 1401.

Yenilikçi ürünleri ve şık tasarımlarıyla hayatı kolaylaştıran, geniş ürün portföyü ile birbirinden akıllı ve enerji tasarruflu küçük ev aletleri üreten Homend, bu yıl Babalar Günü için, keyfine düşkün babaları sevindirirken, damak tadına sağlıklı pişirme garantisini de ekleyen bir hediye alternatifi sunuyor: Türkiye’nin ilk ve tek cam yüzeyli elektrikli ızgarası, Grilliant 1401. Dumansız ve sağlıklı mangal keyfini eve de taşımayı sağlayan Grilliant 1401’in cam yüzeyinde omletten gözlemeye, sebzeden ete kadar pek çok yiyecek sağlıkla ve lezzetle pişiyor, size de babalar gününü şık bir sofrada ailecek kutlamak kalıyor.

Çok kısa zamanda 300°C’ye kadar ısınabilen iki farklı pişirme bölümü ile Grilliant 1401, mangal sever babaları kömürün zararlarından da kurtarıyor. Diğer elektrikli ızgaralara göre yüzde 40 daha az enerji kullanarak çevreye de katkıda bulunan Grilliant 1401, cam yüzeyi sayesinde elde ve bulaşık makinesinde kolayca temizlenebiliyor. Çizilmeye karşı dayanıklı cam ile kaplanmış Grilliant 1401, bu yüzeyde rahatça kullanılabilecek iki adet paslanmaz çelik spatula ile birlikte sunuluyor.

OKU ➤  Yeni Versiyon Bağımlılık: Şarj Bağımlılığı (Plagomani)

Tavsiye

Fıstık Ezmeli Kakaolu Kek

Fıstık Ezmeli Kakaolu Kek (6 Kişilik)   Malzemeler: 3 adet yumurta 100 gram fıstık ezmesi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir