Ana Sayfa » Haber Turu » Kenwood KMIX Mutfak Şefi İle Mutfaklarınız Renklensin

Kenwood KMIX Mutfak Şefi İle Mutfaklarınız Renklensin

Kenwood KMIX Mutfak Şefi İle Mutfaklarınız Renklensin
Puan ver


Avrupa’nın gıda hazırlamada lider markası Kenwood, KMIX Mutfak Şefini kullanıcılarının beğenisine sunuyor. Mutfak şefi ile evlerinizde dilerseniz makarna, dilerseniz de sevdiklerinize özel lezzetli kurabiyeler yapabilirsiniz.

Lider teknolojisi ve pratik tasarımları ile dikkat çeken ünlü İngiliz markası Kenwood, KMIX Mutfak Şeflerinde kolay kullanım özelliği ve fonksiyonelliği buluşturuyor.

Ergonomik olarak tasarlanan KMIX Mutfak Şefleri kolay kullanıma sahip olmakla beraber yemek yaparken mükemmel sonuçlara ulaşmanızı sağlıyor. Birden fazla işlem yapma kapasitesine sahip Kenwood ‘KMX51 Mutfak Şefi’, tek başına eşsiz bir yardımcı. Ayrıca yemek yapmaktan hoşlananlara verilebilecek eşsiz bir hediye seçeneği.

Kenwood KMIX Mutfak Şefleri renklerin, nostaljik tasarımın ve Kenwood performansının mükemmel bir uyumu. Mavi, sarı ve pembe renkleriyle mutfağınıza enerji ve stil kazandırıyor. Dizayn katmanın ötesinde mükemmel tasarımıyla da yemek yapmayı zevkli ve kolay hale getiriyor. 5 litre paslanmaz çelik kâsesi, 500W motor gücü ve akıllıca tasarlanmış aksesuarları ile en sert hamurların bile üstesinden geliyor.

 

Kenwood KMIX Mutfak Şefleri’nin gelişmiş elektronik hız kontrolü, malzemeleri istediğiniz hızda karıştırarak kase dışına sıçramasını önlüyor. Bunun yanı sıra güvenlik önlemi sayesinde makinenin karıştırma kısmı kaseden kaldırıldığında da kendisini otomatik olarak kapatıyor.

OKU ➤  Bir yılın yorgunluğu 10 günlük tatille atılıyor

Tavsiye

İstanbul Buram Buram Kahve Kokacak

İstanbul Buram Buram Kahve Kokacak

İstanbul Buram Buram Kahve KokacakPuan ver İstanbul Kahve Festivali, dördüncü yılını kutluyor. Birbirinden farklı kahve …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir