Ana Sayfa » Haber Turu » Kenwood İle En Tatlı Show; “Cake Show İstanbul”

Kenwood İle En Tatlı Show; “Cake Show İstanbul”

Kenwood İle En Tatlı Show; “Cake Show İstanbul”
Puan ver

kenwoodDünyanın bir numaralı Gıda Hazırlama markası Kenwood 2-3 Mayıs tarihlerinde, bu yıl  ilki düzenlenecek olan “Cake Show İstanbul” da butik pasta tasarımcıları ile bir araya geliyor.

Her seviyeye uygun, aralarında Amerikalı ünlü pasta sanatçısı Colette Peters’ında yer aldığı birbirinde değerli uzman eğitmen kadrosuyla “Cake Show İstanbul” da pasta sanatının inceliklerini öğrenecek, harikalar oluşturacaksınız.

Ürün kalitesi ve çoklu kullanım alanının geniş olması sebebiyle yemek yapmayı seven herkes tarafından tercih edilen Kenwood Mutfak Şefi, pastacılık konusunda da yeteneğinizi keşfetmeniz ya da geliştirmeniz için mutfakta en büyük yardımcınız oluyor.

Birbirinden yetenekli pasta sanatçılarının eserlerini görmek ve kendi başarılarınızı sergilemek için iki günün sonunda düzenlenecek olan ödüllü “Düğün Keki ve Best of Show” yarışmalarına katılarak, Kenwood Mutfak Şefi ürününü kazanabilirsiniz.

OKU ➤  Bağışıklığınızı Artırmak İçin Bu Gıdaları Sofranızdan Eksik Etmeyin!

Tavsiye

Mini Kruvasan

Çay saatinizi renklendirecek tarifler

Çay saatinizi renklendirecek tariflerPuan ver Çay saatinizi renklendirecek tarifler Polat Renaissance Hotel Yeşilköy’ün Pasta Şefi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir