Ana Sayfa » Haber Turu » Kenwood İle En Tatlı Show; “Cake Show İstanbul”

Kenwood İle En Tatlı Show; “Cake Show İstanbul”

Puan ver

kenwoodDünyanın bir numaralı Gıda Hazırlama markası Kenwood 2-3 Mayıs tarihlerinde, bu yıl  ilki düzenlenecek olan “Cake Show İstanbul” da butik pasta tasarımcıları ile bir araya geliyor.

Her seviyeye uygun, aralarında Amerikalı ünlü pasta sanatçısı Colette Peters’ında yer aldığı birbirinde değerli uzman eğitmen kadrosuyla “Cake Show İstanbul” da pasta sanatının inceliklerini öğrenecek, harikalar oluşturacaksınız.

Ürün kalitesi ve çoklu kullanım alanının geniş olması sebebiyle yemek yapmayı seven herkes tarafından tercih edilen Kenwood Mutfak Şefi, pastacılık konusunda da yeteneğinizi keşfetmeniz ya da geliştirmeniz için mutfakta en büyük yardımcınız oluyor.

Birbirinden yetenekli pasta sanatçılarının eserlerini görmek ve kendi başarılarınızı sergilemek için iki günün sonunda düzenlenecek olan ödüllü “Düğün Keki ve Best of Show” yarışmalarına katılarak, Kenwood Mutfak Şefi ürününü kazanabilirsiniz.

OKU ➤  Anavarza Bal’dan Doğal Bir Enerji Ve Vitamin Deposu

Tavsiye

Mini Kruvasan

Çay saatinizi renklendirecek tarifler

Puan ver Çay saatinizi renklendirecek tarifler Polat Renaissance Hotel Yeşilköy’ün Pasta Şefi Ercan Yıldız, mutfakta …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik izinsiz kopyalanamaz, başka mecralarda kullanılamaz 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu Gereği (Site Telif Hakları) Konusunda Yasal Uyarıyı inceleyebilirsiniz