Ana Sayfa » Haber Turu » Kahve Keyiflerinin Vazgeçilmezi De’longhi!

Kahve Keyiflerinin Vazgeçilmezi De’longhi!


Dünyaca ünlü De’Longhi’nin şık İtalyan tarzıyla tasarladığı  Filtre Kahve Makinası ICM 15240.BK ile yapılan kahvelerin tadı kolay kolay unutulmuyor. Gün içinde kahve keyfini asla es geçmeyen kahve tutkunları için Filtre Kahve Makinası -ICM 15240.BK harikalar oluşturuyor.

Sabah kahvaltılarında, dost sohbetlerinde, iş molasında kahve keyfini doyasıya yaşamak isteyenler De’Longhi Filtre Kahve Makinası ile buluşuyor. Farklı şekilde öğütülmüş kahve ve içim zevkine göre aroma ayarı bulunan De’Longhi Filtre Kahve Makinası çok çeşitli damak zevklerine hitap ediyor.

Mutfağında lezzetin yanı sıra şıklığa da önem verenler için tasarlanmış olan  De’Longhi Filtre Kahve Makinası  farklı dizaynı ile görenleri kıskandırıyor. Filtre Kahve Makinası -ICM 15240.BK damlatmaz musluğu sayesinde kahvenizi servis ederken kolaylık sağlamasının yanı sıra su seviye göstergesi ile makinenizde ne kadar su kaldığını görebilme imkanı sunuyor.

Filtre Kahve Makinası -ICM 15240.BK mutfakta temizlik için harcanan uzun zamanlara da son veriyor.Özel cam karafı ve filtresi sayesinde bulaşık makinesinde kolayca yıkanarak temizlenebiliyor.

Tavsiye

Kolay Tiramisu

Tarif: Tuba Şahin 6-8 Kişilik Malzemeler: 480 ml süt (2 su bardağı) 2 yumurta sarısı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir