Ana Sayfa » Haber Turu » Jumbo ile Sofralarda Roma Zarafeti

Jumbo ile Sofralarda Roma Zarafeti

Puan ver

jumbo

Jumbo Roma Çatal Kaşık Bıçak seti, antik kültürden ve Akdeniz’in zengin bitki örtüsünden esinlenerek sofralarınızda hayat buluyor.

Jumbo ile Defnenin Yolculuğuna çıkmaya hazır mısınız? O halde her dem yeşil kalan defne ağacının zarif kıvrımlı çizgileriyle bütünleşen,  antik Roma’nın sade ve klasik formlarıyla tasarlanan Jumbo Roma Çatal-Kaşık-Bıçak Seti sofralarınızı süslemeye hazır. Damla kesimli saplarıyla denge ve zarafeti bir arada sunan Jumbo Roma Çatal-Kaşık-Bıçak Seti, defne ağacının yüzyıllara meydan okuyan hayat yolculuğunu, ince bir işçilikle sofralarınıza getiriyor.

Tamamı 89 parçadan oluşan Jumbo Roma Çatal-Kaşık-Bıçak Seti, paslanmaz çelik materyali ile uzun yıllar sofralarınızın en şık ve zarif tamamlayıcısı olacak. Ayrıca deri çantası ile satışa sunulan çatal-kaşık-bıçak seti, hem şık hem de kullanışlı bir hediye alternatifi de olabilir. Roma Çatal-Kaşık-Bıçak Seti tüm Jumbo mağazalarında sizleri bekliyor.

OKU ➤  JUMBO’DAN EVDEKİ ŞEFLERE ÖZEL PROFESYONEL BIÇAKLAR

Tavsiye

JUMBO’DAN EVDEKİ ŞEFLERE ÖZEL PROFESYONEL BIÇAKLAR

Puan ver JUMBO’DAN EVDEKİ ŞEFLERE ÖZEL PROFESYONEL BIÇAKLAR Jumbo Damascus profesyonel bıçak serisi, evdeki şeflerin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik izinsiz kopyalanamaz, başka mecralarda kullanılamaz 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu Gereği (Site Telif Hakları) Konusunda Yasal Uyarıyı inceleyebilirsiniz