Ana Sayfa » Haber Turu » İyi ki Philips Yoğurt Ustası Mutfakta

İyi ki Philips Yoğurt Ustası Mutfakta


Üstün Philips teknolojisi ile üretilen Philips HD9141 Buharlı Pişirici ve Yoğurt Ustası, en sevdiğiniz süt ürünlerini evde üretmenin avantajını sunuyor. 6 farklı program seçeneği ile en iyi sonuca imza atmanızı sağlayan Philips Yoğurt Ustası ve Buharlı Pişirici, farklı yoğurt çeşitleri, lor peyniri, sütlü tatlılar ve buharla hazırlanmış tarifler için ideal.

Philips Buharlı Pişirici ve Yoğurt Ustası ile evde yoğurt, peynir ve sütlü tatlı hazırlarken kul­lanılacak malzemeler daima kontrolünüz altında. Mutfağın yeni yıldızı, zaman ve sıcaklık ayarı önceden yapılmış 6 program ile mükemmel sonuçlar almanız için tasarlandı. Kavanozda aile boyu süzme yoğurt alternatifleri, lor peyniri, sütlü tatlılar ve buharda pişirme opsiyonuyla Philips Buharlı Pişirici ve Yoğurt Ustası, benzersiz bir seçenek.

LCD ekranınından gözlenebilen zaman ayarlama seçeneği, otomatik kapanma özelliği ve bulaşık makinesinde yıkanabilen parçalarıyla son derece pratik bir kullanım sunan Philips Yoğurt Ustası ve Buharlı Pişirici; 6 adet 150 ML’lik cam kavanoz, 2 LT’lik kâse ve süzme yoğurt aparatı ile zengin kullanım alternatiflerine de sahip. Ürünle beraber gelen ve çok özel ipuçarını da içeren Tarif Kitabı, Philips Yoğurt Ustası ile yapabileceğiniz herkesin damak tadına uygun lezzetleri bir arada sunuyor.

Buhar Tuşu

Philips Buharlı Pişirici ve Yoğurt Ustası, pişirme süresini kontrol altına almanızı sağlıyor ve ideal buharlama süresine ulaştığında otomatik olarak kapanıyor. Buharlı pişirici; pilav, yumurta, sebze, tavuk ve balık gibi birçok farklı yemeği pişirmek için kullanılabiliyor.

Süzgeç Aparatı

2 L’lik çorba kâsesine ek olarak, artan sıvıyı boşaltmak ve kıvamlı bir yoğurt ya da süzme peynir yapımı için kullanılabilecek süzgeç aparatı da ürünle beraber geliyor.

 

Tavsiye

Kolay Tiramisu

Tarif: Tuba Şahin 6-8 Kişilik Malzemeler: 480 ml süt (2 su bardağı) 2 yumurta sarısı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir