Ana Sayfa » Haber Turu » İsveç 360o’da Wasa Lezzeti

İsveç 360o’da Wasa Lezzeti


Dünyanın lider gevrek ekmek markası Wasa, İsveç Ticaret ve Yatırım Konseyi “Business Sweden” ve İsveç Konsolosluğu’nun işbirliğinde İstanbul’daki İsveç Sarayı’nda düzenlenen “İsveç 360o” etkinliğinde katılımcılara sağlıklı lezzetler sundu.

Sağlıklı beslenmek isteyenler için üretilen, 2000 yılında Türkiye pazarına giren İsveç’in geleneksel ekmeği tam tahıllı Wasa, 18 Eylül tarihinde düzenlenen “İsveç 360o” etkinliği süresince bar, sandviç ve gevrek ekmek çeşitleriyle ziyaretçilerin lezzet durağı oldu.

İsveç Ticaret ve Yatırım Konseyi “Business Sweden” ve İsveç Konsolosluğu tarafından düzenlenen ve Türkiye’de faaliyet gösteren belli başlı İsveçli firmaları bir araya getiren “İsveç 360o” etkinliği İstanbul’daki İsveç Sarayı’nda gerçekleştirildi. Etkinlikte, İsveç’in en tanınan markalarından biri olan Wasa’nın tüm ürün çeşitlerinin tanıtıldığı Wasa standı; Kuzey’in soğuk ülkesi İsveç’in geleneksel ekmeğini konuklara benzersiz bir sıcaklıkla sunarken sağlıklı, lezzetli ve pratik bir atıştırmalık alternatifi de sunmuş oldu.

Yıllardır doğal yöntemlerle ve işlenmemiş tam tahıldan üretilen ve üretiminde hiçbir koruyucu katkı maddesi ve renklendirici kullanılmayan Wasa ürünleri, iyi yiyerek iyi yaşamak isteyenlerin birinci alternatifi durumunda. Tam çavdar ekmeğinden üretilen ve bu sayede lif, vitaminler ve mineraller bakımından son derece zengin Wasa bar, sandviç ve gevrek ekmekleri hem lezzetli hem de sağlıklı bir alternatif oluşuyla “İsveç 360o” etkinliğinde de katılımcıların ilgi odağı haline geldi.

OKU ➤  Bayramda Porsiyonlarınız Avuç İçi Kadar Olsun

Tavsiye

Fıstık Ezmeli Kakaolu Kek

Fıstık Ezmeli Kakaolu Kek (6 Kişilik)   Malzemeler: 3 adet yumurta 100 gram fıstık ezmesi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir