Ana Sayfa » Haber Turu » İstanbul’da esen moda rüzgarına, Uludağ Premium’dan destek

İstanbul’da esen moda rüzgarına, Uludağ Premium’dan destek


İstanbul’un en önemli moda etkinliklerinden Mercedes-Benz Fashion Week İstanbul, Türkiye içecek sektörünün ilk “designer endorser” ürünü, hafif içimli maden suyu Uludağ Premium sponsorluğunda devam ediyor. Sponsorluk, Uludağ Premium’un “Tarzını Yaşa” sloganıyla hayata geçirdiği moda konseptli iletişim kampanyasının bir devamı niteliği taşıyor.

Uludağ İçecek’in 2009 yılında Türkiye içecek sektörünün ilk “designer endorser” ürünü olarak piyasaya sunduğu hafif içimli maden suyu Uludağ Premium, “Tarzını Yaşa” başlıklı ve moda konseptli iletişim kampanyasına Mercedes-Benz Fashion Week İstanbul sponsorluğuyla devam ediyor.

Uludağ Premium, organizasyonunu bu yıl ilk kez IMG Fashion’ın üstlendiği Mercedes-Benz Fashion Week İstanbul’a, resmi su markası olarak destek veriyor. 2013-14 Sonbahar/Kış koleksiyonlarının sergilendiği etkinlik; tasarımcıları, markaları ve moda dünyasının birbirinden önemli konuşmacılarını ağırlıyor. 16 Mart tarihine kadar devam edecek olan Mercedes-Benz Fashion Week İstanbul’da bu yıl, modacıların Studio’daki özel sunumları da yer alıyor.

MODA KONSEPTİ, ULUDAĞ PREMİUM’U TÜKETİCİSİNE YAKLAŞTIRIYOR

Sponsorluk hakkında konuşan Uludağ İçecek Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Murat Zengin “Bu yıl organizasyonu IMG Fashion tarafından üstlenilen Mercedes-Benz Fashion Week İstanbul, dünyanın moda merkezlerinden biri olmaya aday İstanbul’da, tasarım alanına ilgi duyanları, kendi tarzlarını özgün ve etkileyici bir şekilde ortaya koyan ünlü modacılarla bir araya getirecek. Biz de bu organizasyonun, tüketicileriyle “Tarzını Yaşa” sloganıyla buluşan Uludağ Premium markamız için ideal bir platform olduğunu düşünerek bu etkinliğe destek verme kararı aldık. Uludağ Premium olarak, bu prestijli organizasyona bundan sonraki dönemlerde de destek vermeyi sürdürerek, moda dünyasıyla aramızda kuvvetli bir bağ kurmayı amaçlıyoruz” dedi.

Şişesi dünyaca ünlü Dice Kayek markasını oluşturan Ece Ege ve Ayşe Ege kardeşler tarafından tasarlanmış olan Uludağ Premium, “hafif içimli maden suyu”  olmasıyla sektörde fark oluşturan bir ürün. Uludağ Premium, hayattan keyif almayı seven, seçimlerinde özenli davranan ve artı bir değerin peşinde koşmayı tercih eden tüketicilerin hayatlarının bir parçası olmayı istiyor. Bu doğrultuda da, markanın özünde yer alan “hayat tarzı” konseptinin en etkin ifade biçimlerinden olan “moda”, markanın iletişim çalışmalarında geniş bir yer kaplıyor.

OKU ➤  Kütahya Porselen Deniz Esintisini Sofralara Taşıyor

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir