Ana Sayfa » Haber Turu » İkbal, Üretimini Canlı Yayın ile İzlemeye Açtı

İkbal, Üretimini Canlı Yayın ile İzlemeye Açtı

ikbal1Gıda sektöründe ülkemizin öncü markaları arasında yer alan, 93 yıllık geçmişi ile dikkat çeken İkbal Gıda Türkiye’de et sektöründe bir ilke imza attı. Tüketicilerine duyduğu saygı ve markasına olan güveni ile İkbal, Afyon’da bulunan üretim tesislerini Türkiye ve dünyanın kontrolüne açtı.

1922 yılında Afyon’da kurulan, dededen toruna nesiller boyu devam eden işleyişi, tüketicilerine duyduğu saygı ve şeffaflık politikasıyla İkbal Gıda tesislerindeki üretim aşamalarını izlenebilir hale getirdi.

Canlı yayın ile İkbal’in üretimini izleyebilirsiniz
Tüketicilerin üretimin her anına erişimini sağlamak ve dileyen herkesin canlı olarak üretimi izleyebilmesi için İkbal, fabrikasında kurduğu kamera sistemi ile tüm dünyaya internet üzerinden ikbalgida.com adresinden canlı yayın yapıyor. Et sektöründe bir ilke imza atarak üretimini tüketicilerinin kontrolüne açan İkbal Gıda Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Evren konuyla ilgili olarak “İkbal olarak kurulduğumuz günden bugüne dedelerimizden bize kalan en önemli miras şeffaflığımız, güvenilirliğimiz ve müşterilerimiz için kaliteli ürün üretmektir. Yıllardır bu anlayışı benimseyerek, İkbal müşterilerine hak ettikleri en iyi, en kaliteli ürünü sunmak için çalışıyoruz. 93 yıllık tecrübemizi işimize yansıtıyoruz, her gün markamızı geliştirmek için neler yapmamız gerektiğini düşünerek hız kesmeden ilerliyoruz. Bu doğrultuda sektörümüzde bir ilki gerçekleştirdik. Fabrikamızda kurduğumuz kamera sistemi ile tüketicilerimiz üretim aşamalarımızı tüm şeffaflığı ile izleyebilmektedirler. Bu sistem sayesinde müşterilerimiz sofralarına getirdikleri tüm İkbal ürünlerini gönül rahatlığı ile tüketebilirler” şeklinde açıklama yaptı. 2015 yılında %15 lik bir büyüme hedeflediklerini vurgulayan İbrahim Evren, üretim tesislerinde yılda 20.000 ton işlenmiş et ürünü üretebildiklerini, İkbal Gıda olarak tüketicileri, çalışanları ve et sektörü için yatırımlarına devam edeceklerini sözlerine ekledi.

Üretim tesislerinde üst düzey teknoloji
Önceliği insan sağlığı için güvenilir ürün üretmek olan İkbal, güvenli ve sağlıklı gıda üretmek için en üst düzeyde teknolojiyi kullanırken, iş akışını da ikbal2dünya standartlarında tutmaktadır. Bilgisayar kontrollü fırın ve klimatik odalar kullanılarak olgunlaştırılan ürünler son teknoloji thermoform vakum paketleme makinelerinde paketlenir. Sürdürdüğü çalışmalarla İkbal’i geleceğe taşımanın güvencesi olan kurumsal gelişim ve değişimi gerçekleştiren İkbal, hedeflerine ulaşmak için gerekli olan yatırımlarını yapmış ve Türkiye’nin en modern üretim ekipmanlarına sahip firmalardan biri haline gelmiştir. Sektörün deneyimli kadrolarıyla üretim birimini güçlendiren İkbal, sucuk ürünlerinin yanında sosis, salam ve diğer işlenmiş et ürünleriyle de müdavimlerine ulaşmaktadır. Yapılanmasını ve üretim tesislerini çağa uygun hale getiren İkbal, 5 Bölge Müdürlüğü, lojistik alt yapısı ve birlikte çalıştığı 50’nin üzerinde bayisi ile hizmet sektörünün öncü markaları arasında yer almaktadır.

OKU ➤  Kipa’dan yüksek lifli ekmek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir