Ana Sayfa » Haber Turu » İftar Sofrasında Gaggenau Buharlı Fırınlar İle Çeşitli Lezzetlere Yolculuk

İftar Sofrasında Gaggenau Buharlı Fırınlar İle Çeşitli Lezzetlere Yolculuk


Gaggenau 200 Serisi Buharlı Fırınlar,  lezzet ve çeşitliliğin en çok ihtiyaç duyulduğu Ramazan döneminde, benzersiz nem-sıcak hava kombinasyonuyla buharla pişirme, normal pişirme, hamur işi pişirme, buğulama, tekrar ısıtma, suyunu çıkarma olanaklarının yanı sıra mayalama, ızgara yapma veya gratine etme özellikleriyle mutfaktaki hayatı kolaylaştırıyor ve iftar sofralarına hak ettiği afiyeti getiriyor.

Ramazan ayı, sağlıklı beslenmenin, çeşitli pişirme türlerine imkân veren mutfak donanımlarının ve lezzetin her zamankinden daha fazla önem kazandığı bir dönem. Ramazanda bunlar kadar, mutfaktaki yardımcı ev aletlerinin yetenek ve tasarımlarıyla tatlı bir telaş olan iftar sofrası hazırlıklarını kolaylaştırmaları da önemli. Kullanıcıların birbirinden farklı karmaşık pişirme usüllerini, en lezzetli ve en sağlıklı biçimiyle kolayca yapabilmesini sağlayan, lüks mutfak aletleri sektörünün öncü markası Gaggenau’nun 200 Serisi Buharlı Fırınlar, Ramazan döneminin en dikkat çekici yardımcısı olarak öne çıkıyor.

Gaggenau’nun 200 Serisi Buharlı Fırınlar, yalın tasarımıyla gözlere hitap ederken, kullanım kolaylığıyla da mutfaklara yardımcı oluyor. Kolay ve sezgisel bir kullanım sağlayan, TFT dokunmatik ekranlı kumanda modülü serinin sunduğu yenilikler arasında yer alıyor. İki döner düğme vasıtasıyla kontrol edilen ana fonksiyonlar, TFT dokunmatik ekranda sürekli görüntüleniyor. Ekranın dokunmatik alanları üzerinden aktifleştirilen yan fonksiyonlar, sadece gerektiğinde görüntüleniyor.

Farklı Yemek Pişirme Alışkanlıkları İçin Mükemmel Çözümler

Paslanmaz çelik pişirme alanı 43 litrelik kullanım hacmine sahip ve 1,3 litre kapasiteli bir su haznesiyle donatılmış olan Gaggenau 200 Serisi Buharlı Fırınlar, benzersiz nem-sıcak hava kombinasyonu sayesinde fırında buharla pişirme, normal pişirme, hamur işi pişirme, buğulama, tekrar ısıtma, suyunu çıkarma olanaklarının yanı sıra mayalama, ızgara yapma veya gratine etmeye de izin veriyor.

Gaggenau 200 Serisi Buharlı Fırınlar İle Basınçsız Buharda Pişirme Olanağı

OKU ➤  Özsüt’ün Tatlıları Yaz Lezzetleriyle Buluşuyor 

BSP 220/BSP 221 model buharlı fırınlar 30°C ila 100°C arasında, %100 oranında nemde, basınçsız buharda pişirme olanağı sunuyor. BSP 250/BSP 251 model Buharlı fırınlar ise 30 °C – 230 °C aralığında elektronik olarak ayarlanabilen ve %0, %30, %60, %80 oranlarında buhar veya %100 oranında nemle kombine edilebilen sıcak hava ile birlikte basınçsız buharda pişirme olanağı da sağlıyor. A sınıfı enerji verimliliğine sahip BS 250/251 modellerinde, BS220/221 modellerine ek olarak et iç sıcaklık sensörü bulunuyor. Et iç sıcaklık sensörü kullanılarak et, balık ve mantı tarzı yemekler, tam olması gereken kıvamda pişirilebiliyor.

Her Türlü Kombinasyonda Bütünsel Görüntü

Yalın tasarımlarıyla dikkat çeken Gaggenau 200 Serisi Buharlı Fırınlar, aynı zamanda, pek çok kombinasyon olanağı da sunuyor. Mutfak tezgâhının altına da monte edilebilen fırınlar, her türlü kombinasyonda bütünsel bir görüntü oluşturuyor. Renk seçenekleri arasında, Gaggenau antrasit, metalik veya gümüş tonları bulunuyor. Cihazlar, arzu edilen kombinasyonda, gerek iç içe renklerle gerekse bilinçli oluşturulan kontrastlarla her türlü kullanıma uyum sağlıyor.

Tavsiye

Zeytinyağından sonra sofralık zeytin ihracatı da artışa geçti

Zeytinyağından Sonra Sofralık Zeytin İhracatı da Artışa Geçti

Zeytinyağından sonra sofralık zeytin ihracatı da artışa geçti Zeytinyağının ihracat rekorları kırdığı 2017/18 sezonunda, Zeytin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir