Ana Sayfa » Haber Turu » Her Ortamı Isıtan “Weber-Stephen Smokey Joe” Barbekü

Her Ortamı Isıtan “Weber-Stephen Smokey Joe” Barbekü


Barbekü sektöründe dünya lideri Weber-Stephen, Smokey Joe Premium serisi ile her yerde keyifli ve lezzetli ortamlar sağlayın.

Barbekü kültürünün ilk sahibi Weber-Stephen Smokey Joe Premium barbekü 10 yıla kadar garanti süresiyle uzun yıllar sağlam kalacak, siz nereye giderseniz yanınızda gelecek ve sohbetlerinize lezzet katacak.

Her mevsim hayattan keyif almayı bilenlerin sevdikleriyle bir araya gelmesini sağlayan, lezzetin yanı sıra sohbet ortamına da olanak sunan barbekü partilerinin vazgeçilmez markası dünyaca ünlü Weber-Stephen, barbekü kültürünü sevenlerin ilk ve tek tercihi oluyor. Keyifli anlarda, benzersiz bir barbekü ziyafeti sunan Weber-Stephen, çekirdek ailelerin ve büyük dostlukların vazgeçilmez tutkusu.

Sohbet Ve Lezzet Birarada

Weber- Stephen, ürün gamındaki barbekü çeşitleri ve barbekü aksesuarları ile kullanıcılarına geniş bir kullanım avantajı sağlıyor. Weber-Stephen’ın kolay kullanım özelliğini ön planda tutarak tasarladığı barbeküler, keyifli sohbetlere lezzet katıyor. Weber-Stephen, Smokey Joe Premium barbekü, ister kış aylarında ister sıcak yaz aylarında barbekü sevenleri leziz ızgara keyfi ile tanıştırıyor.


Barbeküden En İyi Performansı Almak İsteyenlerin Gözdesi

37 cm çapındaki Weber-Stephen Smokey Joe Premium, ısıya dayanıklı sapları, kolay temizleme özelliği ve kontrollü yan hava girişleri sayesinde sağlıklı ızgaralar pişirilmesini sağlıyor.Taşıyıcı kolu, kapağın güvenli ve zahmetsiz tutulmasını sağlarken, yan tarafa konularak rüzgarlık olarak da kullanılmasına olanak sunuyor. Güvenli duruş için sabit ve üç ayaklı iskeletiyle de hertürlü zeminde kullanılabilen Smokey Joe Premium barbekü, mini barbekü partileri için geliştirilmiş tasarımıyla barbeküde kalite lüksü arayanların gözdesi oluyor.

 

OKU ➤  Kızartma Sulusu ve Pilavı

Tavsiye

Ev Yapımı Peynir

Ev Yapımı Peynir

Ev Yapımı Peynir (4 Parça Peynir İçin) Malzemeler: 1 litre günlük süt 2 paket krema …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir