Ana Sayfa » Haber Turu » Hatice Teyze Reçelleriyle Bayramı Tatlandırıyor  

Hatice Teyze Reçelleriyle Bayramı Tatlandırıyor  


Bodrum’da yetişen doğal meyveler ile katkısız olarak üretilen Hatice Teyze reçelleri, bu bayram, en sağlıklı, en lezzetli ve damaklarda unutulmaz izler bırakan tatlar olarak sofralarda yerini almaya hazır.

Hatice Teyze’nin eski geleneklerle ve özenle hazırlanan reçelleri adeta tatlı niyetine yenilenecek lezzetler sunuyor. Tatlı yiyerek, tatlı sohbetlere vesile olan, bayram sofralarında sağlıklı ve damaklarda unutulmaz lezzetler bırakan bu reçeller, sevdiklerinizle bir araya geldiğiniz bu özel günleri daha tatlı, daha unutulmaz kılıyor.

Portakal Kabuğu, Limon Çiçeği, Yasemin Çiçeği, Dağ Çileği, Tatlı Bal Kabağı, Kivi, Kayısı, Karadut, Beyaz dut, Vişne, Bergamut, Turunç, Havuç, Ayva, Zeytin ve Yunanistan’dan özel tarifli Domates gibi birçok seçeneği bulunan Hatice Teyze reçellerinde hiçbir katkı maddesi kullanılmıyor. Mümkün olduğunca az şeker kullanılan ve bazı reçel çeşitlerinde şeker kullanılmayan Hatice Teyze reçelleri, meyve aromasını kaybetmeden, natürel tatlarıyla üretiliyor.

Tatlı krizleri için tatlı niyetine yenecek sağlıklı reçeller olarak tercih edebileceğiniz Hatice Teyze reçelleri, bu bayram özenle hazırlanan sofralara renk katacak. Birebir ve geleneksel reçel reçetesi ile hazırlanan Hatice Teyze reçellerini tatlı niyetine sunabilir, vanilyalı, kaymaklı dondurma eşliğinde, özel bir sunum hazırlayarak sevdiklerinize oldukça sağlıklı ve bir o kadar da göz alıcı bir tatlı keyfini yaşatabilirsiniz.

OKU ➤  Prof. Dr. Ayşe Baysal: “Tam tahıl tüketimi çok önemli”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir