Ana Sayfa » Haber Turu » Hafif Ramazan Sofralarının Sırrı Keçi Peynirinde Saklı

Hafif Ramazan Sofralarının Sırrı Keçi Peynirinde Saklı


Baltalı Gıda, protein bakımından zengin ürünleri ile Ramazan sofraları için tüketicilere hafif lezzetler hazırlama fırsatı sunuyor.

Ramazan ayının uzun ve sıcak yaz günlere denk gelmesiyle birlikte beslenme düzeninde meydana gelen değişiklikler, sindirim sistemi rahatsızlıkları da beraberinde getiriyor. Sağlıklı beslenmenin daha bir önem taşıdığı Ramazan ayında, Baltalı Gıda, yüzde yüz keçi sütü ve ürünleri ile sofraların vazgeçilmezi haline geliyor. Protein oranı itibariyle vücutta daha hızlı parçalanmayı sağlayan keçi sütü ve ürünleri kolay sindirim özelliği ile iftar sofralarına hafiflik getiriyor.

Kalsiyum, protein, vitamin ve fosfor bakımından zengin olan Baltalı Gıda % yüz keçi sütü ve ürünleri ile birçok yemek seçeneği oluşturma fırsatı veriyor.Keçi peynirinden hazırlanan salata veya makarna ile hem hafif hem de leziz iftar menüsü hazırlayabilir, uykunuzun en tatlı yerinde kalkarak hazırladığınız sahur sofranızda keçi peyniri ile hazırlayabileceğiniz krep veya poğaça ziyafete dönüştürebilir, sindirim sisteminizi bozmadan tüm günü tok geçirebilirsiniz.

Tavsiye

Bisküvi Kremalı Kurabiyeler

(20-25 Adet İçin) Fotoğraf: Özgür Bakır Malzemeler: 150 gram margarin 2,5 su bardağı un 1 …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir