Ana Sayfa » Haber Turu » GRANİTİN SAĞLAMLIĞI EMSAN İLE BULUŞTU

GRANİTİN SAĞLAMLIĞI EMSAN İLE BULUŞTU

GRANİTİN SAĞLAMLIĞI EMSAN İLE BULUŞTU
Puan ver

emsan

GRANİTİN SAĞLAMLIĞI EMSAN İLE BULUŞTU

 

Yemeklerinde lezzetin yanında sağlıktan vazgeçemeyenlere Emsan yepyeni ürünü Neptün Hard Stone Tencere Setini sunuyor. Hard stone iç kaplaması sayesinde metal aletlerle bile gönül rahatlığıyla kullanılabilen Emsan’ın granit Neptün Hard Stone Tencere Seti, ekstra dayanıklılığıyla yıllara meydan okuyacak.

 

Tadı damaklarda kalan yemeklerin hikâyesi sağlam bir tencerede başlar. Emsan’ın sofralarında en güzelini sunmak isteyenlere özel tasarladığı dayanıklı ve yanmaz yapışmaz granit kaplamalı Neptün Hard Stone Tencere Setiyle sağlık ve lezzet bir arada. Yüksek ısıda bile aşınmayan Neptün Hard Stone Tencere Seti uzun yıllar mutfağınızda kalacak.

emsan1

Neptün Hard Stone Tencere’nin şık ve zarif görüntüsünü işlevsel sapların ve kulpların desteklediği tencere ve tavalar, dayanıklı özel tasarım cam kapaklarıyla mutfakların gözdesi olacak. Eman’ın yeni tencere seti, hard stone iç kaplamanın yanmaz yapışmaz özelliği ve metal aletlerle bile çizilmeyen ekstra dayanıklı yapısıyla uzun ömürlü kullanım sağlıyor. Neptün Hard Stone Tencere Seti, iki adet derin tencere, bir adet pilav tenceresi ve tavadan oluşuyor.

 

Emsan 7 parça Neptün Hard Stone Tencere Seti fiyatı: 429 TL

OKU ➤  Bahar esintili kahve keyfiniz Emsan ’dan

Tavsiye

Bahar Esintili Kahve Keyfiniz Emsan ’dan

Bahar Esintili Kahve Keyfiniz Emsan ’danPuan ver Şıklığın ve zarafetin adresi Emsan, Türk Kahvesi serisine …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir