Ana Sayfa » Haber Turu » GoldMaster Rosa çay makinesi ile çay keyfinizi ikiye katlayın

GoldMaster Rosa çay makinesi ile çay keyfinizi ikiye katlayın


Teknolojiyi tasarımla buluşturan, kaliteli ve uygun fiyatıyla önde gelen markalar arasında yer alan GoldMaster, renkli otomatik çay makineleriyle mutfakları renklendiriyor. GoldMaster Rosa çay makinesi, kırmızı rengiyle mutfağınızın dekorunu tamamlarken çay keyfinizi de ikiye katlıyor.

Ürün gruplarında birbirinden farklı renk ve modellere yer veren GoldMaster, kırmızı tutkunları için, canlı ve parlak rengiyle dikkat çeken Rosa çay makinesini müşterilerinin beğenisine sunuyor. Modern ve şık tasarımlı inox çelik gövdesi olan,  paslanmaz çelik gizli rezistansa sahip Rosa Çay Makinesi’nin 1,8 lt kapasiteli su ısıtıcı gövdesi ve 1,0 lt kapasiteli demliği bulunuyor. Ayrıca çay filtresinin de paslanmaz çelik ve yıkanabilir olması sağlıklı bir şekilde kullanım imkânı sunarken, 2200 W güçlü performansı ile kısa sürede su kaynatabilme özelliği sayesinde çay keyfini doyasıya yaşamanızı sağlıyor.

360° dönebilme özelliği sayesinde rahatça kullanılabilen otomatik çay makinesi, ayarlanabilir sıcaklık kontrolü ile istenilen sıcaklığa göre ayarlanabiliyor. GoldMaster Rosa Çay Makinesi’nin kablosunu gizleyen özel kablo sarma bölümü, içerisindeki miktarı kolayca ölçebilmenize yardımcı olan su seviye göstergesi, susuz çalışmayı önleyen emniyet sistemi ve yüksek sıcaklıklara karşı koruyan özel kaynama emniyet sigortası bulunuyor. Ayrıca özel kapağı sayesinde tek su ısıtıcısı olarak da kullanılabiliyor.

OKU ➤  Çeşme Enginarı Dolması

Tavsiye

Mini Kruvasan

Çay saatinizi renklendirecek tarifler

Çay saatinizi renklendirecek tarifler Polat Renaissance Hotel Yeşilköy’ün Pasta Şefi Ercan Yıldız, mutfakta sizi asla …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir