Ana Sayfa » Haber Turu » Global Restoran Yatırımları ’nın Genel Müdürü Bahar Özürün oldu

Global Restoran Yatırımları ’nın Genel Müdürü Bahar Özürün oldu

global

‘İyi Et Herkesin Hakkı’ sloganıyla restoran sektöründe iddiasını ortaya koyan Global Restoran Yatırımları ’nda Genel Müdürlük görevine Bahar Özürün getirildi.

Global Restoran Yatırımları Genel Müdürlüğü görevine Eylül 2015 tarihi itibarıyla et ürünleri ve perakende sektörünün deneyimli isimlerinden Bahar Özürün getirildi.

Bahar Özürün, Bereket Döner’de 10 yılı aşkın bir süre yürüttüğü Genel Müdürlük görevi boyunca hazır döner ve perakende sektöründe birçok başarıya imza attı.

Özürün, Global Restoran Yatırımları’ndaki yeni görevinde, şirketin farklı segmentlerde faaliyet gösteren KasapDöner, KöylüGüzeli ve İkiSatır markalarının tüm yönetim süreçlerinden sorumlu olacak.

Tüm dünya KasapDöner lezzeti ile tanışacak!

Global Restoran Yatırımları bünyesinde Türkiye genelinde 2’si yurt dışında 30 KasapDöner, 4 İkiSatır, 2 KöylüGüzeli, 1 tane de DönerPalas olmak üzere 37 restoran bulunuyor. 2016 yılsonu itibarıyla şube sayısını 65’e çıkarmayı hedefleyen Global Restoran Yatırımları’nın en önemli hedeflerinden biri, lezzetlerini yurt dışına taşımak. Tüm dünyayı eşsiz lezzetiyle tanıştırmak isteyen KasapDöner, bunun ilk adımlarını geçtiğimiz aylarda hizmete açtığı Lefkoşa ve Bakü restoranlarıyla attı. Açılış çalışmaları başlayan Katar’daki ilk restoranın ise 2016 Mart ayında hizmete girmesi planlanıyor.

Bahar Özürün kimdir?  

Bahar Özürün, 1992 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi İşletme Mühendisliği Bölümü’nden mezun olduktan sonra, aynı üniversitede MBA yaptı. 2003 yılına kadar bilişim alanında çeşitli şirketlerde görev aldı. 2003 yılından itibaren ise Bereket Döner’de Genel Müdürlük ve Yönetim Kurulu görevlerinde bulundu.

OKU ➤  Bir anne ve 125 ev kadınının omuzlarında devler ligine hazırlanan marka: Göçmen Börekçisi…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir