Ana Sayfa » Haber Turu » Geleneksel Ev Mantısı Keyfi, Güllüoğlu’nda çıkarılır

Geleneksel Ev Mantısı Keyfi, Güllüoğlu’nda çıkarılır

Geleneksel Ev Mantısı Keyfi, Güllüoğlu’nda çıkarılır
Puan ver


Tadıyla, kokusuyla tam anlamıyla anne mantısı keyfini Faruk Güllüoğlu’nda çıkarın. 

İstanbul konseptli mağazalarında cafe&restoran olarak hizmet veren FarukGüllüoğlu’nun zengin menülerinde geleneksel ev mantısı da yer alıyor.

Her şartta damaklara şölen yaşatabilecek bir lezzet mantı. Geleneksel mantı lezzetini misafirlerine en doğal ve en leziz şekilde sunan Faruk Güllüoğlu, Türk ve dünya mutfağının seçkin örneklerini layıkıyla çıkarıyor. Kış mevsimi ile birlikte mantıya olan rağbet artıyor elbette. Faruk Güllüoğlu’nun geleneksel mantıları, tüm mantı severlerin kaliteli bir mantı ziyafeti çekmesi için kampanyaya giriyor.

Türk ve dünya mutfağının seçkin lezzetlerine ev sahipliği yapan Faruk Güllüoğlu mutfağında mantı da işinde uzman ustalar tarafından özenle yapılıyor. Kampanya kapsamında geleneksel ev mantısı ister menü olarak indirimli satışa sunuluyor.

OKU ➤  İftar için farklı bir lezzet deneyimi; Avliya Boşnak Mutfağı...

Tavsiye

Mini Kruvasan

Çay saatinizi renklendirecek tarifler

Çay saatinizi renklendirecek tariflerPuan ver Çay saatinizi renklendirecek tarifler Polat Renaissance Hotel Yeşilköy’ün Pasta Şefi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik izinsiz kopyalanamaz, başka mecralarda kullanılamaz 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu Gereği (Site Telif Hakları) Konusunda Yasal Uyarıyı inceleyebilirsiniz