Ana Sayfa » Haber Turu » GastroClub’lılar Le Chic’te mutfağa giriyor

GastroClub’lılar Le Chic’te mutfağa giriyor

GastroClub’lılar Le Chic’te mutfağa giriyor
Puan ver


İstanbul’un en seçkin restoranlarını bir çatı altında buluşturan GastroClub’ın yeni üyesi  Le Chic’te.

Şehrin en lezzetli 100 mekanı ile hizmete giren yeme-içme kulübü, kısa zamanda 120’nin üzerinde adrese ulaştı. Damak tadına düşkün lezzet avcıları kulübün yeni üyesi Le Chic’te mutfağa giriyor. Butik bir lezzet okulu olan Le Chic’te GastroClub’lılar bireysel kayıt yaptırdıkları kurslarda yüzde 20, grup organizasyonlarda yüzde 40 indirim kazanıyor. Şehrin tadını çıkartmak, özgürce keşfetmek ve mutfakta hünerlerinizi göstermek için GastroClub ayrıcalıklarını kaçırmayın.

GastroClub, kaliteli restoranlar indirim yapmaz anlayışını yıkarak gastronomi dünyasına özgürlük getiriyor. Gezen, keşfeden, özel bir yemeğin tadına bakmak için şehrin bir ucundan diğer ucuna gitmeye çekinmeyenler için şık lokantalar da jestler yapar. Lacivert, Hayal Kahveleri, Tike, Pipa gibi İstanbul’un en şık mekanları, lezzet aşıklarına jestler sunmak için GastroClub’a katıldı.

Kısa zamanda 3 bini aşkın bireysel üyeye kavuşan yeme-içme kulübünün üye mekan sayısı da her geçen gün artıyor. Kulübün en yeni üyesi Le Chic Butik Lezzet Okulu, GastroClub’lıları mutfağa davet ediyor. Dünya mutfaklarından tarifler öğrenip hünerlerinizi gösterebileceğiniz okulda, özel pişirme teknikleri gerektiren ıstakoz, taze makarna ve cheesecake gibi tarifleri de deneme imkanı bulacaksınız. GastroClub üyeleri bireysel kurs kayıtlarında yüzde 20, grup organizasyonlarında yüzde 40 indirim kazanıyor. Le Chic kalitesini GastroClub ayrıcalığıyla yaşamak için zaman kaybetmeyin.

OKU ➤  “Sağlıklı Beslenme için Kaliteli ve Güvenilir Ürünlerden Vazgeçmeyin”

Tavsiye

Mini Kruvasan

Çay saatinizi renklendirecek tarifler

Çay saatinizi renklendirecek tariflerPuan ver Çay saatinizi renklendirecek tarifler Polat Renaissance Hotel Yeşilköy’ün Pasta Şefi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik izinsiz kopyalanamaz, başka mecralarda kullanılamaz 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu Gereği (Site Telif Hakları) Konusunda Yasal Uyarıyı inceleyebilirsiniz