Ana Sayfa » Haber Turu » Gaggenau’dan Şık Mutfaklara Minimalist Ve Hızlı Davlumbazlar

Gaggenau’dan Şık Mutfaklara Minimalist Ve Hızlı Davlumbazlar

gagga1Gaggenau’nun yeni AI/AW 442 ada ve duvar tipi minimalist ve şık tasarımlı davlumbazı, mutfaklarda yerden tasarruf sağlarken, yemek buharlarını ve kokuları sessiz ve yüksek bir verimlilikle yok ediyor.

Çelik ve lüks yemek pişirme kültürünün simgesi Gaggenau, yeni AI/AW 442 ada ve duvar tipi davlumbazlar ile ev mutfaklarına profesyonel bir teknoloji getiriyor. Minimalist tasarımlı model, yemek buharlarını ve kokuları sessiz ve yüksek bir verimlilikle yok ediyor. Davlumbazın yüksek performansı, ürünün içine eğik bir şekilde yerleştirilen, yağları yüzde 90 oranında ayıran büyük Baffle filtreler tarafından sağlanıyor.

Daha Fazla Konfor Ve Boş Yer İçin Esneklik

Ada ve duvar tip davlumbaz ile tezgah aspiratöründe, kademesiz olarak dimlenebilen, sıcak bir beyaz ışık yayan LED ışık paneli ocağı maksimum oranda aydınlatırken, huzurlu bir oturma odası ambiyansı da oluşturuyor. Beyaz ve turuncu renkte üretilen 400 serisi modellerin kumanda elemanları bulunuyor. Havalandırma cihazları BLDC sistemine sahip , uzun ömürlü, bakım gerektirmeyen ve düşük oranda enerji harcayan sessiz harici fan üniteleri ile kombine ediliyor. Harici fan üniteleri, mutfağın içinde veya dışında bir yere kurulabiliyor. Ünitenin mutfağın dışına kurulması sayesinde, hem mutfaktaki gürültü oranı düşürülmüş hem de ek olarak yer sağlanmış oluyor. Tüm modeller, hava dolaşımlı veya hava çıkışlı olarak, 970 m³/saat oranına varan bir kapasiteyle çalıştırılabiliyor. Kokunun azalmasını ve hava çıkışlı bir çalıştırmayı mümkün kılan hava dolaşım modülü, yüksek performanslı aktif karbon filtrelere sahip. Yağ filtreleri, bulaşık makinesinde kolayca yıkanabiliyor. Profesyonel segmentin en yeni teknolojisi ve klasik Gaggenau dizaynına sahip olan 400 serisi havalandırma cihazları, fonksiyon ve estetik olarak yepyeni bir yaklaşım sunuyor.

400 Serisi Ada Ve Duvar Tip Davlumbaz AI/AW 442.

OKU ➤  Etli Çorba

Profesyonel segmentin en yeni teknolojisi ve klasik Gaggenau dizaynına sahip davlumbaz, ada çözümü şeklinde100, 120 ve 160 cm veya duvar modeli olarak 90, 120 ve160 cm genişliklerde mevcut olup, Vario 400 serisi pişirme cihazları ve başkaca ocaklarla kombine edilebiliyor. Davlumbazın içine eğik bir şekilde yerleştirilen, yağları yüzde 90 oranında ayıran, profesyonel mutfaklarda kullanılan, aktif kısmı büyük Baffle filtreler, maksiumu kapasite sağlıyor. Ada ve duvar tipi AR 400 143 davlumbazlar, A sınıfı enerji verimliğine sahip.

400 Serisi Asansörlü Tezgah Aspiratörü AL.

Gaggenau, özellikle mutfak adaları veya yüksek tavanlı, açık mutfaklar için, sadece gerektiğinde dışarı çıkarılan ve kullanılmadığında tezgahta gizlenebilengagga2 AL 400 tezgah aspiratörünü sunuyor. Buharlar ve kokular, etkin bir şekilde direkt ocaktan çekiliyor. 90 veya 120 cm genişliğe,14 cm derinliğe sahip ve adeta bir heykel gibi tasarlanmış olan cihaz, Gaggenau’nun tüm pişirme cihazlarıyla kombine edilebiliyor ve yüzeye silme veya geleneksel bir şekilde monte edilebiliyor. Bu özelliklere sahip asansörlü tezgah aspiratörü, her türlü mutfak mimarisine entegre edilebiliyor. 90 cm genişliğindeki tezgah aspiratörü, AR 400 142 fan ünitesiyle birlikte A sınıfı enerji verimliğine, 120 cm genişliğindeki modeli ise, A+ sınıfı enerji verimliliğine sahip.

400 Serisi Vario Tekne Havalandırması VL 414.

VL 414 tekne havalandırması, klasik davlumbaza, zarif bir alternatif oluşturuyor. Havalandımra, gerek kenarları görünür vaziyette, gerekse yüzeye silme olarak, Vario 400 pişirme cihazları serisinin 38 ve 60 cm genişliğindeki tüm cihazları ile kombine edilebiliyor. Buharlar ve kokular, etkin bir şekilde direkt ocağın alt tarafında doğru çekiliyor. Havalandırma, özellikle, açık mutfaklar ve mutfak adalarında kullanılmak üzere uygun. Havalandırma, ocağın üst kısmında oldukça büyük bir hareket alanı bırakırken, örneğin; eğimli veya ocağın hemen arka tarafında bir pencere bulunan yerler gibi, klasik bir kuruluma izin vermeyen mutfaklarda kullanılmak üzere de uygunluk arz ediyor. Vario tekne havalandırması, AR 403 122 fan ünitesiyle birlikte A sınıfı enerji verimliğine sahip.

OKU ➤  Yeşil Mercimekli Kesme Çorbası

400 Serisi Modüler Tavan Havalandırması AC 402.

Minimalist dizayna sahip modüler tavan havalandırması AC 402, maksimum oranda hareket alanı kalmasını sağlıyor. Ayrı filtre modülleri, ışıklı ve ışıksız, ışık modüllü ve ışık modülsüz kumanda modüllerine sahip sistem, tavanlara veya mutfak mimarisine mükemmel bir şekilde entegre edilebiliyor. Ayrıca, sistemin boyutları ve kapasitesi de mutfağın durumu ve bireysel ihtiyaçlara göre ayarlanabiliyor. AC 402 tavan havalandırması, patentli kenar emme filtresi sayesinde, sessiz ve verimli çalışıyor. Cihaz, AR 400 142 fan ünitesiyle birlikte B sınıfı enerji verimliğine sahip.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir