Ana Sayfa » Haber Turu » Gaggenau Almanya’nın lüks marka sıralamasında 6. oldu

Gaggenau Almanya’nın lüks marka sıralamasında 6. oldu

Gaggenau Almanya’nın lüks marka sıralamasında 6. oldu
Puan ver


Lüks mutfak aletleri sektörünün en önemli markası Gaggenau, önde gelen Wirtschaftswoche dergisi tarafından hazırlanan Almanya’nın lüks markaları sıralamasında, 30 marka arasında 6. sıraya yükseldi. Gaggenau listede 2009 yılında 12., 2011 yılında 9. olmuştu. Wirtschaftswoche dergisi özellikle teknik yenilik alanında başarılı olan markaların sıralamaya girebildiğine dikkat çekti.  

Almanya’nın önde gelen ekonomi dergilerinden Wirtschaftswoche, ülkenin 30 lüks markasını kapsayan yeni lüks markalar sıralamasını yayımladı. Gaggenau, 2009 yılında 12., 2011 yılında 9. olduğu listede bu kez 6. sıraya yerleşti. Marka, elde ettiği bu başarıyla ankastre mutfak cihazı üreticileri arasında birinci konumda bulunuyor.

Gaggenau Küresel Başkanı Sven Schnee konuyla ilgili şunları söyledi: “Almanya’nın en etkili ekonomi dergilerinden Wirtschaftswoche’nin sıralamasında 6. olmaktan mutluluk duyduk.  Bu başarı,  kalite, tasarım ve marka yönetimimizi genişletmek yönünde taviz vermeden yürüdüğümüz yolda bizi, uluslararası anlamda cesaretlendiriyor. ‘Farkın adı Gaggenau.’ olarak dile getirdiğimiz marka vaadimizin belirlediği standartlar, inovasyon ve tasarımının çok ötesine geçiyor.”

Gaggenau, lüks yemek pişirme kültürü ve sofistike bir yaşam tarzını temsil ediyor. Sıra dışı vitrinler ve fuar tanıtımları, yıldız
aşçılar ve önde gelen şarap üreticileri ile işbirlikleri, prestijli marka ortaklıklarının yanı sıra metropollerde bulunan özel showroomlar, markanın farklılığını ortaya koyuyor.

Sıralama için 100’ü aşkın marka değerlendirildi

Wirtschaftswoche dergisi sıralama için 150 marka uzmanı ile yaptığı görüşmeler ışığında, 100’ü aşkın markayı fiyat, fiyatının karşılığı ve cazibesi açısından değerlendirdi. Dergi, özellikle teknik yenilik konusunda güçlü markaların sıralamaya girmeye hak kazandığına dikkat çekti. Yapılan değerlendirme ayrıca, Almanya’da lüks tüketim isteğinin  arttığını gösteriyor.

 

OKU ➤  BOTOKS VE DOLGU GİBİ UYGULAMALAR ORUCU BOZAR MI?

Tavsiye

Ev Yapımı Peynir

Ev Yapımı Peynir

Ev Yapımı PeynirPuan ver Ev Yapımı Peynir (4 Parça Peynir İçin) Malzemeler: 1 litre günlük …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik izinsiz kopyalanamaz, başka mecralarda kullanılamaz 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu Gereği (Site Telif Hakları) Konusunda Yasal Uyarıyı inceleyebilirsiniz