Ana Sayfa » Haber Turu » Gaggenau 400 Serisi Buharlı Fırınlar ile profesyonel pişirme evlerde

Gaggenau 400 Serisi Buharlı Fırınlar ile profesyonel pişirme evlerde


İlk kez Living Kitchen Uluslararası Mutfak Mobilyaları ve Aksesuarları Fuarı’nda görücüye çıkarılan Gaggenau 400 Serisi Buharlı Fırınlar, yüksek işlevsellik oranları ve çarpıcı tasarımlarıyla öne çıkıyor. Profesyonel teknoloji ve zarif tasarımı ev mutfaklarına getiren Gaggenau 400 Serisi’nde, 76 ve 60 cm genişliğinde buharlı fırınlar bulmak mümkün.  

Lüks mutfak aletleri sektörünün önemli markası Gaggenau’nun yeni 400 fırın serisi, 76 ve 60 cm genişliğe sahip. Masif paslanmaz çelik buharlı fırınlar, heykelsi tasarımlarıyla mutfaklarda göz kamaştırıyor. Gaggenau 400 buharlı fırınlar, aynı zamanda, pek çok kombinasyon olanağı da sunuyor. Önden 47 mm çıkıntıyla monte edilebilen fırınlar, kapaksız ve tutamaksız yüzeyleri ve kapılarıyla çarpıcı bir görüntü oluşturuyor. Fırınlar ayrıca, TFT dokunmatik ekranlı bir kumanda modülüne de sahip. Kolay ve sezgisel kullanım olanaklarıyla öne çıkan bu modül, otomatik kapı açma gibi yepyeni fonksiyonları ile de çok ayrıcalıklı.

FARKLI YEMEK PİŞİRME ALIŞKANLIKLARINA VE TERCİHLERİNE UYGUN MÜKEMMEL ÇÖZÜMLER

Gaggenau 400 Serisi buharlı fırınlar, sadece paslanmaz çelik ve cam gibi seçkin malzemelerden üretiliyor. 76 veya 60 cm genişliğindeki cihazların ön kısımlarının arkaları paslanmaz çelik malzemeyle kaplı. Cihazların kapıları, 180 derece açıyla açılabiliyor. Her cihaz, diğer cihazlarla kombine edilse bile kendi benliğini koruyacak şekilde tasarlanmış. 45 cm yüksekliğindeki cihazlarla, gerek üst üste üçlü, gerekse yan yana kombinasyonlar şeklinde çok sayıda olanak gerçekleştirilebiliyor. Cihazın alt veya üst tarafına tasarlanabilen kumanda modülü sayesinde bireysel istekler de gerektiği gibi karşılanabiliyor.

GAGGENAU 400 SERİSİ BUHARLI FIRINLAR İLE BASINÇSIZ BUHARDA PİŞİRME OLANAĞI

76 cm ve 60 cm genişliğindeki tüm Gaggenau buharlı fırın modelleri, 30°C ve 230°C aralığında elektronik olarak ayarlanabilen ve %0,
%30, %60, %80 oranlarında buhar veya %100 oranında nemle kombine edilebilen sıcak hava ile birlikte basınçsız buharda pişirme olanağı da sağlıyor. BS 484 ve BS 485 modelleri ile BS 470/471 ve BS 474/475 modellerinin paslanmaz çelik pişirme alanı 44 litrelik kullanım hacmine sahip. Et iç sıcaklık sensörleri ve 230 °C sıcaklığa kadar hava dolaşımı ve buharla kombine edilebilen yüzey ızgaralarıyla donatılmış olan bu modellerin, ayrıca sabit bağlantılı bir su girişi ve tahliyesi de bulunuyor. Paslanmaz çelik pişirme alanı 43 litrelik kullanım hacmine sahip BS 450/451 ve BS 454/455 modelleri ise et iç sıcaklık sensörü ve 1,3 litre kapasiteli bir su haznesiyle donatılmış.

OKU ➤  NG Kütahya Seramik’in hedefi 7,5 milyarlık dünya pazarı

GAGGENAU 400 SERİSİ BUHARLI FIRINLARIN ENERJİ SINIFI: A

Gaggenau 400 serisindeki tüm buharlı fırın modelleri A enerji verimlilik sınıfında olduğundan sağladığı enerji tasarrufu ile doğaya da katkıda bulunuyor.

 

Tavsiye

Fıstık Ezmeli Kakaolu Kek

Fıstık Ezmeli Kakaolu Kek (6 Kişilik)   Malzemeler: 3 adet yumurta 100 gram fıstık ezmesi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir