Ana Sayfa » Haber Turu » Futbol Severler Ve Çocuklara KFC’den Özel Lezzetler

Futbol Severler Ve Çocuklara KFC’den Özel Lezzetler

kfcFast-food devlerinden KFC’nin “Çocukla Çocuk Olunacak Menü” ve “Kazansan da kaybetsen de Futbol Kovası seninle” sloganlarıyla hazırladığı %100 gerçek tavuk etinden oluşan özel menüler, tavuk severlerle buluşuyor.  

Fast-food devi KFC, çocuklar ve futbol severler için, günlük ve usta eller tarafından hazırlanan %100 gerçek tavuk eti içeren özel menülerini tavuk severlerin beğenisine sunuyor.

KFC’nin “Çocukla Çocuk Olunacak Menü” sloganıyla hazırladığı Çocuk Menüsü, miniklerin tatil günlerine lezzet katıyor. KFC, miniklere Çocuk Menüsü için özel olarak tasarlanan kutular üzerindeki oyunlarla eğlenceli vakit geçirme fırsatı sunuyor. Çocuklara lezzetli bir deneyim sunan fast-food devi, özel tasarım kutular üzerinde aynı zamanda besin değerlerine de yer veriyor.

KFC’nin Çocuk Menüsü kapsamında sunduğu ilk menü alternatifi tavuklu burger, normal boy patates kızartması ve 200 ml. meyve suyu içerirken, diğer menü 3 adet kemiksiz et içeren Crispy Strips, normal boy patates kızartması, 200 ml. meyve suyundan oluşuyor.

KFC futbolseverleri de unutmuyor. Futbol meraklılarına özel olarak hazırladığı kovayla eğlenceli anlara lezzet katıyor. “Kazansan da kaybetsen de Futbol Kovası seninle!” diyen KFC’nin futbol kovasında 9 parça Crispy Strips, 9 parça Hot Wings, 2 adet Biscuit, salsa sos ve 1 litre Coca-Cola bulunuyor. Menü, futbol keyfini ikiye katlıyor.

Taptaze %100 gerçek tavuk eti lezzetini maç keyfiyle birleştirmek isteyenler ve çocuklar için özel olarak hazırlanan kampanyalar KFC’nin tüm restoranlarında geçerli.

OKU ➤  Doğanay Fabrikasının Kapılarını Dünyaya Açtı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir